Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vélemények Dr Tűű Lászlóról?

Vélemények Dr Tűű Lászlóról?

Figyelt kérdés

Van valakinek negatív tapasztalata vele kapcsolatban?Az interneten ódákat zengtek róla,ezért gondoltam megpróbálom én is,hátha tud rajtam segíteni.Sajnos már lassan 5 éve nem jön össze a baba,és nagyon bíztam a doktor Úrban.Számomra egy óriási csalódás volt,megmondom őszintén nincs is kedvem visszamenni hozzá többször.Kétszer voltam nála eddig,egyik alkalommal sem volt kedvesnek mondható,sőt másodszor szó szerint kitessékelt.Semmit nem mondott,csak felvitte a vérvételi eredményeimet a gépre,amikor meg kérdeztem valamit,bunkón válaszolt.Új gyógyszert is írt fel,mikor megkérdeztem mit,csak a nevét említette,de nem mondta el,hogy miért változtat,és hogy ez a bizonyos gyógyszer mire való.Mikor hazajöttünk,akkor néztem utána,hogy 2-es típusú diabetesre szokták ezt felírni.Nekem "csak" enyhe IR-em van...Köszönöm a válaszokat előre is.

32/L


2018. febr. 17. 16:14
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!