Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezek minek a tünetei? Mi...

Ezek minek a tünetei? Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj a méhem körül, gyakran a hátam is. Menzeszem rendszeres, de most többször volt közti vérzésem, ezek nagyon erősek voltak, de csak egynaposak, két ciklus között 3x volt ilyen. Fogamzásgátlót nem szedek. Néha fáj a fejem és szédülök. Kicsit meg vagyok ijedve, terhesség kizárva, mert szűz vagyok. 20/L
2018. febr. 19. 14:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A nőgyógyász megmondja ha elmész hozzá.
2018. febr. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy méhgyulladásod, petefészek-gyulladásod vagy ilyesmid van. Felfázástól is kialakulhatott. Ha a hátad fáj, lehet, hogy a veséidet érzed, ami szintén a kismedencei gyulladást valószínűsíti. Mindenképpen nézesd meg nődokival, mert ha tovább terjed a gyulladás, akkor sokkal nehezebb lesz leküzdeni. És nem ijesztgetni akarlak, de ha állandóan gyulladásban vannak a női szerveid, akkor hegesedhetnek, károsodhatnak, ami a későbbi babavállalás esélyeit rontja.

A doki viszont felírja a megfelelő gyógyszereket, és gyorsan rendbe jössz! Ne félj elmenni, és részletesen meséld el a tüneteidet, ő azért van, hogy segítsen Neked!

2018. febr. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy valamilyen gyulladás, de ehhez tényleg el kellene menned nőgyógyászhoz. És ne félj sok szűz lány jár nőgyógyászhoz, pláne ha panasza van.
2018. febr. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!