Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom? Milyen...

Mi lehet a bajom? Milyen betegség tünetei? SOS!

Figyelt kérdés

2015. júl. 21. 12:54
 1/9 A kérdező kommentje:

Hányingerem van, szédülök, nincs étvágyam. A vesémmel tavaly nyár végén volt egy kis baj(semmi komoly). Lehet összefüggésben? Terhes biztos nem vagyok, 99,99%.

14L

2015. júl. 21. 12:56
 2/9 anonim ***** válasza:
Ezek általános rosszullét tünetei, szó szerint BÁRMI lehet. Ha nem múlik, menj el a háziorvosodhoz.
2015. júl. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Gyomorrontás, vírusos fertőzés, bármilyen gyomor, bél vagy emésztési probléma.

Ha élsz nemi életet, akkor azért a terhesség sem kizárt.

Menj el orvoshoz és majd megmondják, hogy mi bajod van!

2015. júl. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ennyiből bármi lehet. Majd az orvos miután megvizsgált, megmondja, hogy mi is a bajod.
2015. júl. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem élek nemi életet, azért mondtam hogy kizárt. Akkor majd meglátogatom az orvost.
2015. júl. 21. 13:14
 6/9 anonim ***** válasza:

semminek, ebben a melegben ne csodálkozz.

igyál sok sok vizet, valoszinűleg nem elég

2015. júl. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Feki19 válasza:
Ilyen nekem is volt,én is 14 vagyok. Ez lehetséges magas vérnyomástól, illetve szívelégtelenségtől. A szívelégtelenség már korábban jelentkezett volna, tehát az kizárva. Marad a magas vérnyomás, mely esetleg attól is lehet, hogy hirtelen nőttél, vagy utalhat vesebetegségre is akár. De mondjuk az is feltűnt volna már 12 éves korodban. Tehár akkor az egyik lehetőség az, hogy csak a melegtől, és kevés folyadékot ittál, vagy magas vérnyomá, mely lehet pszihés alapon, vagy egyéb, pl.szív, ill.vese problémák, vagy csak azért, mert hirtelen nőttél sokat. Ennyi.
2015. júl. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Mindannyiótoknak ment a zöld kéz. Jah, és kösz utolsó hogy bővebben kifejtetted!
2015. júl. 21. 15:05
 9/9 Feki19 válasza:
Nincsmit :) Mindenesetre nyugodj meg, nincs nagy baj, ha egyáltalán baj van...
2015. júl. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!