Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy néz ki a PSOS az ultrahan...

Hogy néz ki a PSOS az ultrahangon?

Figyelt kérdés
Szőlőfürt szerű volt az egyik oldal. Azon tunodom hogy PCOS lehet-e? Fehér folyás, 30-34napos ciklus, erős fájdalom ovulaciokor, barnazas vérzés előtt vérzés után, mellfeszules....ami mellesleg nagyon fáj.:/

2018. febr. 19. 16:37
 1/9 A kérdező kommentje:

*az egyik oldalon a petefészek

Kimaradt a kulcsszó

2018. febr. 19. 16:38
 2/9 anonim ***** válasza:

Sok kis fehér folt van az ultrahangon.

De ezek szerint te is olyan nőgyógyászhoz kerültél, aki cs.szik elmondani a páciensnek, hogy mit lát, és az mire utalhat. Mindig elképedek, hogy a nőgyógyászok egy része (sajnos nagyobbik része) mennyire nem kommunikál, és mennyire tesz rá, hogy az ember utána mit őrli magát azon, hogy mi lehet...

2018. febr. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ahogy mondod, nem mondott semmit. Megveregette a vállamat és azt mondta hogy ír fogamzásgátlót. Így is tett.
2018. febr. 19. 18:48
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez annyira jellemző! A nőgyógyászok nagy része (tisztelet a kevés kivételnek) mindent fogamzásgátlóval akar megoldani. Ki nem ejtené a száján, hogy esetleg nézzünk vérből hormonszinteket, vagy érdemes lenne egy endokrinológushoz tovább menni. Szedjed a tablettát, az majd jól elfedi a tüneteket, és addig sincs gond. Az nem érdekli, hogy ha már majd babát akarsz, és még akkor kell rendbe hozni a hormonháztartást, az mennyi küzdelmet, őrjítő várakozást és lelki megpróbáltatást okoz.

Mondanám, hogy menj el egy másik dokihoz, de nagyon nehéz kifogni normálisat. Nem tudom, miért ilyenek, de én felháborítónak találom.

2018. febr. 19. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Múlt héten voltam egy másiknál, ugyan azon a helyen. Akkor konkrétan leb*szott, hogy miért nem szedem a fogamzásgátlót....Endokrinológián gondolkodtam már egyébként, csak hát a házidokim is egy érdekes figura, akkor ad csak beutalót ha olyan kedve van. Egyébként ir vagy mellékvese ill pajzsmirigy gondokra is tippelek, mert vannak egyéb gondjaim...

Köszönöm a segítőkész válaszaidat és a hozzáállásodat!

2018. febr. 19. 19:13
 6/9 A kérdező kommentje:
Ha tudsz normális nőgyógyászt ajánlani Miskolcon vagy a közelében, akkor nagyon örülnék, ha megírnád a nevét. :)
2018. febr. 19. 19:14
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem tudok arra... De az endokrinológus a jó ötlet, szerintem is! Szurkolok!
2018. febr. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igazán aranyos vagy!
2018. febr. 19. 19:29
 9/9 A kérdező kommentje:
Kiderült, tenyleg PCOS. :/
2018. márc. 14. 00:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!