Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Minek a tünete lehet a medence...

Minek a tünete lehet a medence csont mellett a jobb oldalon nyomásra szúró érzés alhas tájékon?

Figyelt kérdés
Mintha a vakbelem lenne, de csak érzékeny nyomásra egyébként nem fáj csak feszül. Orvoshoz nem akarok menni, mert az életvitelemet, nem befolyásolja, csak érdekelne, mi lehet ez. Semmilyen más tünetem nincsen csak ez, meg hogy elég nehezem székelek. (már bocsi) Vagy székrekedésem van vagy enyhén megy a hasam. van valakinek valami ötlete?

2018. febr. 20. 13:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szélgörcs is lehet, meg ciszta is. Vagy bármi. Ha nem javul, menj orvoshoz.
2018. febr. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A székrekedés miatt is lehet. De nőgyógyászati probléma is lehet a háttérben. Egy hasi uh nem ártana.
2018. febr. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Májusra kaptam időpontot még tavaly év végén. :(
2018. febr. 20. 14:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Kiderült mi volt a baj?
2018. jún. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem UH ra nem mentem el, és mióta teherbe estem még rosszabb. Valószínűleg az emésztés miatt. Most még jobban le van lassulva. Székrekedés lehet. Sok folyadékot iszok és rostokat szokott segíteni. :)
2018. jún. 24. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!