Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet terhesség? Vagy...

Ez lehet terhesség? Vagy valami más?

Figyelt kérdés

Kevesebb mint egy hónapja voltam együtt a barátommal, pont a menzeszem után. Egy pár napja valami hihetetlen étvágyam van, megduzzadt és fáj a mellem, és a hasam is borzasztóan fáj, mintha kövek lennének benne. Hasonlít a PMS tüneteimhez, viszont azok általában gyengébbek és már kb. másfél hete ilyen fehérkés váladék jön a hüvelyemből, amilyet eddig nem tapasztaltam.

Védekeztünk de tudom, hogy semmi nem 100%-os és eléggé meg vagyok ijedve, hogy ezek terhesség előjelei lehetnek. Ti mit gondoltok, lehetnek azok vagy csak beképzelem ijedségemben?


2018. febr. 20. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Interneten keresztül semmit se tudunk megmondani. Teszt? Nőgyógyász?
2018. febr. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mit takar a védekezés?
2018. febr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Talán vásárolj egy terhességi tesztet és csináld meg,első lépésként.
2018. febr. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tesztet fogok venni, ha nem jön meg 1 héten belül, viszont azért meg akarom hallgatni tapasztaltabb nők véleményét, akik voltak már terhesek, hogy nekik ilyen tüneteik voltak-e az első pár hétben, vagy kevés a valószínűsége. :D
2018. febr. 20. 18:54
 5/8 A kérdező kommentje:
A védekezés meg gumióvszert takar
2018. febr. 20. 18:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ha az előírásnak megfelelően használtátok akkor eléggé esélytelen a terhesség. A menzeszes tünetek bármikor változhatnak. Nekem is gyakran felbukkan olyan ami még nem volt és eltűnik valami más. Megtapasztalom mind.
2018. febr. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valószínűbb hogy bekaptál valami fertőzést.
2018. febr. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy terhes vagy. Meg fog jönni, azt érzed.

Fehérfolyása meg szinte mindenkinek van. Hol több, hol alig-alig. Ha nincs más tünet (viszketés, égető érzés, stb.) akkor normális.

2018. febr. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!