Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mi lehet a baj?

Szerintetek mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
A mensim össze vissza jön meg illetve eddig 7 napot csúszott ha olyan volt. A menszeszem legutóbb január 29. én volt meg. Nem is ez a probléma hanem hogy tegnap délután észrevettem hogy barna folyásom van. Eddig még sosem volt ilyen. Nem fáj semmim és nem is vagyok lázas se beteg. Köszönöm előre is.
2018. febr. 21. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen természetes,hogy 1-2 nap barnázás előzi meg a menstruációt.Az is vér,csak egyelőre kevés a mennyisége.
2018. febr. 21. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
Gondolom a televegyszerezett betétet /tampont használod. Nem szabadna! Borzasztó , miket okozhatnak, és még reklámozzák is... Jó minőségű moshatóbetet vagy 100% orvosi szilikon intimkelyhet ajánlok, minden bizonnyal elmúlnak a problémáid. (vigyázz, a dm-ben kapható intimkehely sajnos nem minőségi)
2018. febr. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Normális, ez is már vérzés, csak még gyenge. Majd pár napon belül beindul. Lesz még ilyen az életedben ne izgulj!
2018. febr. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!