Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon megijedtem! Mi lehet ez?

Nagyon megijedtem! Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Hétvégén szeretkeztünk a párommal, majd tegnap fürdés közben észrevettem, hogy fáj a csiklóm. Miután megnéztem észrevettem rajta egy kicsi, ovális, fehér foltot. Utánaolvastam és gombás fertőzésre találtam, viszont nem viszket, fehér folyás ugyan megvan, viszont nem büdös és nem is túrós (menstruáció előtt mindig van, és hétfőn kell megjönnie). A hüvelyem sem fáj egyáltalán, illetve 4 hónapja más partnerem sem volt. Arra gondoltam, hogy esetleg véletlenül felsérthette a körmével. Lehetséges, hogy csak ennyi a probléma vagy inkább nézessem meg nőgyógyásszal?

2018. febr. 21. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy kidorzsolodott. De ha csak kivul gombas, akkor az is hasonlo. Nem feltetlenul jelentkezik a huvelyben is, persze, ha nem kezeled, akkor elobb-utobb igen. Ha csak serules, akkor 2-3 nap alatt el fog mulni.
2018. febr. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet tenyleg csak kidorzsolodott,de az a biztos,ha megmutatod egy orvosnak.
2018. febr. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 kisbi16 válasza:
szerintem meg ha a nőmnek folyna valami a csiklójábol és az gombárra utalna akkor nőgyógyászhoz küldeném és nem itt várnám a választ.
2018. márc. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kisbi16 a kérdésem már érdektelen, mellesleg nem a csiklómból folyt valami és attól, hogy gombára is utalhatott volna egy teljesen ártalmatlan felsértett bőrrészről volt szó. Ha ez megnyugtat, voltam vele orvosnál. 🙂
2018. márc. 19. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!