Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 15/L Verzik es faj ha kakilok?

15/L Verzik es faj ha kakilok?

Figyelt kérdés
Nagyon felek. Mar egy ideje ez van de remeltem hogy elmulik. Mitol lehet, mit csinaljak? Annyira felek. El kell mennem orvoshoz? Egeszseges eszek, naponta 3L-t iszom. Mit csinaljak? nem lehet ra valami kenocs? Nem erzek semmi dudort.. segitsetek:( rakos lehetek ettol?

2018. febr. 21. 22:39
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Hova menjek orvoshoz? Budapesten lakom, 14.ker
2018. febr. 21. 22:42
 2/14 anonim ***** válasza:
Nagyon sokfele dolog allhat emogott, nekem is volt egy ilyen időszakom. Nem volt véletlenül szekrekedesed, amikor nagyon erolkodtel? Ugyanis akkor megrepedhetett a vegbeled, és mindegyik szekelesnel felszakad a seb ezáltal vérzik. De ebben az esetben ez egy ártalmatlan dolog csak kellemetlen és aggasztó.
2018. febr. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem kell egybol a legrosszabbra gondolni. Az is lehet, hogy felsertette pl a kemeny szeklet es kisebesedett, az verzik kakilasnal. Ez elmulik magatol is. Lehet aranyer (belso is letezik), ez se a vilag vege. 15 evesen szinte kizart, hogy ez raktol legyen. A vegbel, vastagbel daganat nem szokott ilyen fiatal korban kialakulni. Fajdalmat erzel?
2018. febr. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Menj a háziorvosodhoz, ő elmondja mi bajod lehet, vagy elküld további vizsgálatokra, ha szükséges. Ez biztosabb annál, minthogy itt kérdezősködj.
2018. febr. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Holnap megyek. Ugy felek. Itt sirok es nem tudom miert nem mentem hamarabb..
2018. febr. 21. 23:02
 6/14 anonim ***** válasza:
Majd írd meg, mi volt :)
2018. febr. 22. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Eloszor haziorvoshoz megyek. Mit fognak csinalni, ha bekuld korhazba?
2018. febr. 22. 08:24
 8/14 anonim ***** válasza:
Ne félj. Lehet csak megreped a nyílás és azért vérzik vagy van egy kis aranyered.
2018. febr. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Elküld proktologushoz, aki megvizsgál, esetleg betapintásos vizsgálat is lesz - magyarul felnyul két ujjal a végbeledbe.

Ez NEM fáj, csak kellemetlen :(, de szükséges lehet.

2018. febr. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem kell ugy megijedni, nagy baj nem lehet. Repedesre es aranyerre is kupot adnak meg kenocsot, nem lesz semmi baj. Nyugi.
2018. febr. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!