Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációm késik pedig a...

Menstruációm késik pedig a párommal védekeztünk mit tegyek most?

Figyelt kérdés
Van egy új kapcsolatom (2 hónapja tart) gumival védekeztünk minden alkalommal és tesztet is csináltam ami negatív lett.Ebben a hónapban beteg voltam. Sok olyan cikket olvastam az interneten ahól említették hogy késhet ha beteg vagy és ha gyógyszert szedsz a betegségre (én láz csillapítót és fej fájás csillapítót szettem) Az a baj hogy nálam ez nem normális ha késik több mint egy hete és ideges vagyok pedig tudom hogy nem lehetek terhes ha valaki tud nekem segíteni vagy csak a lelkemen segíteni és megnyugtatni annak előre is köszönöm!

2018. febr. 21. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Negatív a teszt, nem? Akkor? De ha nem hiszed, csinálj még egyet.
2018. febr. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak terhesseg miatt keshet. Ezer meg egy oka lehet. Ha vedekeztetek gumival es a teszt is negativ, akkor megnyugodhatsz, nem vagy terhes. Idegesseg miatt is keshet, a betegseg miatt is, meg csak ugy is. Nem vagyunk gepek, rengeteg dolog befolyasolja a szervezetunket. Idonkent annak is kesik, akinek semmi problemaja, makk egeszseges. Nem kell ennyire aggodni.
2018. febr. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
"tesztet is csináltam ami negatív lett." Akkor mi a baj?
2018. febr. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát az hogy nálam ez nem normáis hogy ennyit késik és félek felnőt nő létemre bevallom mert még nem állok készen arra hogy kis babát várja.
2018. febr. 22. 21:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!