Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszahívast kaptam rakszűresr...

Visszahívast kaptam rakszűresre a nogyogyaszattol! Kinek mik a tapasztalatok? Ketsegbe vagyok esve. Ki jart mar igy?

Figyelt kérdés

Az van a papirra irva, hogy a vizsgalattol szamitott 6 honapon belul mennyek ujjabb szurovizsgalatra.. Viszont 1 honap mulva adtak idopontot :@

Hivtam oket. Nem adtak tajekoztatast.. Az az egy nyugtat, hogy ha gond lenne akkor hamarabbi hataridot kaptam volna a vizsgalatra nem a hat honapot



2018. febr. 22. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:

milyen eredményed lett? ha ennyire zavar, menj el magándokihoz rákszűrésre.

nem tudom nálatok hogy működik, nálunk minden hétköznap 7-2ig van nőgyógyászati szakrendeles, érkezési sorrendben szolitanak. tehát itt elég hamar vissza lehet jutni. ettől függetlenül maganrendelesre mennék így.

2018. febr. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Itt sajnos idopont szerint van a vizsgalat, van olyan aki majdhogynem ket honapot is vart a sorra kerulesre!:\ nincs rajta semmi eredmeny, csupan annyi, hogy mindenkepp mennyek vissza a vizsgalattol szamitott 6honapon belul
2018. febr. 22. 14:03
 3/10 anonim ***** válasza:
Sztm is, ha ennyire aggaszt menj el egy magandokihoz.
2018. febr. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Es kb mennyibe kerul egy ilyen maganrendeles? Mert ket gyermekem van es nem is allunk most olyan fenyesen:(
2018. febr. 22. 14:24
 5/10 anonim ***** válasza:
az attól függ, hol laksz, mennyire "népszerű" /jó dokihoz mész. itt balassagyarmaton 5-8 ezer között mozog a magándoki rákszűrése
2018. febr. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, a visszahívás nem jelent feltétlenül baj. Ha valami komoly gond lenne, akkor nem 6 hónapon beül hívtak volna. Előfordul, hogy rosszul vették le a kenetet és nem értékelhető az eredmény, azért kell újra menned.
2018. febr. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen nincs amúgy, hogy csak visszahívást kapsz, leletet és magyarázatot nem...

Be kell menni személyesen a leletért (telefonon nem adhatnak tájékoztatást). Simán lehet, hogy csak nem sikerült levenni rendesen és értékelhetetlen a kenet. Ugyanis ha bármi eltérés van, akkor nem úgy tájékoztatnak, hogy majd 6 hónap múlva menj vissza...

2018. febr. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hivtam oket, nem adtak semmi fele tajekoztatast sajnos, azert vagyok duhos. Itt nem ugy mukodik kerdeztem, megkell varnom, hogy ujra mennyek a megadott idopontra. Es enis ebben remenykedem h nem sikerult a kenet levetel..
2018. febr. 22. 16:46
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Telefonon valóban nem adnak felvilágosítást. De ha személyesen odamész, a saját leletedet ki KELL, hogy adják. Olyan nincs, hogy nem adják.
2018. febr. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a valaszokat!
2018. febr. 23. 11:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!