Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barna hüvely folyásom van mit...

Barna hüvely folyásom van mit csináljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a problémám hogy 2 hete késik a mensim. Van egy károm védekezünk rendesen. De egy alkalommal egy kis ideig kb 3/4 percig úgy szeretkeztünk hogy nem húzott kotont. Észre vettem hogy nincs rajta és mondtam neki hogy ne szórakozzon velem...a lényeg ugye hogy 2 hete késik ebben a 2 hétven csináltam 3 terhességi tesztet mind a 3 negatív lett. De én nem értem azt a barna dolgot mert még sosem késett eggyit és sosem voltam ilyen helyzetben. Az a baj hogy félek mert olvastam azt hogy a barna dolog az a beágyazódás de elvileg nem lehet mert nem vagyok terhes. Bocsánat hogy össze vissza irtam csak félek és minden bajom van...

2018. febr. 24. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj el nőgyógyászhoz, az a legbiztosabb.
2018. febr. 24. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj nődokihoz, valami fertőzés is lehet ha nem terhesség.
2018. febr. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De 3 db tesztet csináltam és negatív lett. Nőgyógyászhoz meg sajnos nem tudok el menni mert külföldön tartoszkodom vagyis nem tudom hogy hogyan kell itt (Németország)
2018. febr. 24. 21:23
 4/6 A kérdező kommentje:
És még nyár végéig itt is leszek.
2018. febr. 24. 21:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Tuti lehet valamit kezdeni veled ott is. Van három Németországban élő ismerősöm. Nem fogok nekik szólni meg semmi, de ha kellene segítség, nyugodtan írj rám, és szívesen megérdeklődöm tőlük, hogy megy ott ez. Jobbulást.
2018. febr. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A teszt beágyazódás előtt már kimutatná a fogantatást. Ha ennek elkerülésén van a fókusz, akkor no para. Lehet az is, hogy testnedve került a hüvelyedbe az óvszer hiánya miatt és ez okozhat cisztát, így a menzeszed akkor jön meg, amikor a ciszta kipukkan és ürül. Egy doki mondta, hogy a ciszta tulajdonképp egy betokozódott idegen anyag, amit így tud eltávolítani a szervezet. És érdekes megfigyelés, hogy előfordul olyan, hogy a nő a férfi váladékát úgy érzékeli, mintha szennyeződés lenne és az adott párkapcsolat alatt folyamatosan cisztásodik és teherbe esni se tud. Azt mondta, hogy neki is kezelnie kellett már ilyet.

Szóval lehet, hogy nálad is ez van. Ha a párod valamivel megfertőzött volna, annak már közvetlen utána is lett volna jele. Ha mégis ettől tartanál, akkor vegyél hüvelyflóra helyreállító tablettát vagy kapszulát és alkalmazd egy hétig.

2018. febr. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!