Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció utána barna...

Menstruáció utána barna folyás normális?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! :) 14 éves lány vagyok, kb 3 éve menstruálok, de még nem tapasztaltam ilyet. Egy nap max egyszer szokott lenni egy kicsi barna folyás, ma már a 3. napja. Szerintetek ez normális? Van valakinek tapasztalata? Tanácsok? Mult hónapban rosszul lettem szédültem, és nagyon fájt a hasam menstruációm kezdetén, kaptam injekciót és el mentünk ultrahangra is. De azt mondták ez normális, csak a hormonok. Irtak fel vitamint és kupot is amit a menzesz előtt 3 napig kell és 3 napig utána is. Na hát én előtte csináltam 2t, mert nagyon fájt és kellemetlen. Utána sem már. Lehet ezzel kapcsolatos? Nagyon köszönöm a válaszokat! Fontos lenne!!
2018. febr. 25. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szűz vagy még, vagy volt mostanàban szexuàlis életed? De ha nem lehez csupàn a hormonok miatt is
2018. febr. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Még szűz vagyok csak az éven töltöm a 14et. Maximum ujjazás szokott lenni a barátommal.
2018. febr. 25. 15:32
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig egyformán múlik el a havi vérzés. 3 nap simán belefér. Mondjuk nem értem, mit csináltál előtte 2-t? Vitamint, vagy kúpot? Ha azt veszed észre, bekavar, akkor ne használj duplát semmiből. Se előtte, se utána.
2018. febr. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kúpot, a vitamint azt szedem normálisa.
2018. febr. 25. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!