Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kellementlen illatú fehér...

Kellementlen illatú fehér folyás? Ez normális volna még?

Figyelt kérdés

Nem tudom ti hogyan vagytok vele, de mindenhol ezt látni/hallani/olvasni, hogy a mindennapos fehér folyás színtelen, szagtalan, netán a napvégére ha megszárad enyhén sárgás. Ez nálam addig még stimmel is hogy színtelen meg a többi, de hogy szagtalan???

Ha nagyon szagolgatom nekem van egy enyhe savanykás szaga, de nem is tudom igazán leírni. Nem érzik messziről, vagy a nadrágom/bugyim nem büdös, esetleg ha pucérra vetkőzök sem érzem a szagát, csak ha szagolgatom közelről...

Ez normális volna? Végülis minden testnedvnek van valamilyen szaga normális esetben, nem?



2018. febr. 12. 19:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Teljesen normális!:)

Azért azt ne várd, hogy minimum 8 óra után is rózsa illatú legyen a kegyed!:)

2018. febr. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy szagtalan! Mensi előtt és után savanykásabb szagú, középidőben pedig kicsit más, kellemesebb, ennek a szagnak óriási szerepe van a szexuális izgalom felkeltésében, sokszor ez tesz tudat alatt vonzóvá a férfiak számára.

És persze az sem mindegy, hogy a váladék friss, vagy egy-két napja pang, mert a levegővel érintkezve nyilván bomlik.

Az sem igaz, hogy színtelen. Mensi előtt és után kevesebb van, fehér, krémes. Ahogy közeledsz az ovulációhoz, a mennyisége megnő, átlátszóvá, tojásfehérje-szerűvé, nyúlóssá válik.

2018. febr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Normális, hogy van egy bizonyos szaga, hiszen ahogy te is írod, ez egy testnedv. De a leírásod alapján nincs gond.
2018. febr. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
normális,mivel ez is testnedv így van némi szaga természetesen
2018. febr. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!