Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Foltokban égtem le, mit...

Balazs00xx kérdése:

Foltokban égtem le, mit csináljak hogy ne hülyén barnuljak le?

Figyelt kérdés
rosszul lett el kenve a naptej (50 faktoros) haverom kenegette.. ügyesen :D , a búrám meg szét égett orrom hámlását nem lehet megakadályozni?
2010. jún. 8. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
ha eléggé leégtél, valszeg minden lehámlik.. ha óvatosan napozol és mindig öt után mész ki (UV riadó van)szépen lebarnulsz.
2010. jún. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi :) , nem rég leégtem 20 perc szoli után

akkor is csak itt ott hámlottam le picit mert bekentem magam kenőccsel , pár napon át kenegettem

2010. jún. 8. 18:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Vigyázz a leégéssel, mi látunk olyan börrákost aki 15-20 éve állandóan napon volt és sokszor leégett, nem most jön elö késöbb, 11 orátol legálább 3-4 ig ne menj a napra, neked a böröd valoszinü érzékenyebb az átlagos börnél, vigyázz vele
2010. jún. 8. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bakker minek szolizni nyáron? húsz percet meg egyenesen rossz ötlet:S
2010. jún. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

El kéne dönteni, hogy most akkor napozunk, vagy nem akarunk leégni.

Első esetben naptej nélkül 5 percek (minek sülni, meg izzadni 1 órát naptejjel, a végeredmény ugyanaz), második esetben meg ugye nem megyünk napra ruha nélkül.

Szóval?

2010. jún. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
igyekszem majd:)
2010. jún. 8. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!