Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi az a fehér folyás? Miért...

JustMyWorld kérdése:

Mi az a fehér folyás? Miért alakul ki? Nekem már 6 éve van és 1 éve voltam nőgyógyásznál és semmit nem mondott rá. Ez azt jelenti, h nincs baj? Mert büdös, de nem hiszem, h gomba, mert annak más ismertető jele is lenne nem igaz?

Figyelt kérdés

2018. febr. 26. 19:20
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
creampie videókban láttam ilyet.
2018. febr. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
32%
Komolyan ide îrtad ki a pi-csaszaftodat, te idióta?! Nők egészsége témakör nem jó? Vagy ennyire hülye vagy??
2018. febr. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

pi/csaszaft :'DDD

made my day

2018. febr. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy és miért nem ismered a tested működését? Ha gomba lenne, a doki rájött volna. Így valószinű csak egy természetes folyamat része. A hüvely mindig termel valamilyen váladékot, elvégre nyálkahártya (mint pl. az orrodban), és ez a ciklustól függően változik. Pl. Mensi előtt és után közvetlen jellemző a kevesebb, sűrűbb, fehérebb folyás, míg ciklus közepén, termékeny időszakban az átlátszó, bő, tojásfehérje típúsúval lehet találkozni.
2018. febr. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A fehér folyás egy természetes dolog,kamaszkorban jelenik meg 8-13 éves kor körül,a hüvely tisztulását szolgálja,pici szaga lehet,hisz ez is egy testnedv és ha száradni kezd ez a nedv akkor még erőteljesebb lehet a szaga,színe fehér,átlátszó és akár halvány sárgás is lehet.
2018. febr. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!