Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valakinek volt már méhszáj...

Valakinek volt már méhszáj tágítása és ha igen hányszor és mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2018. febr. 28. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
A szules elősegítő vagy az abortusz előtti tagitasra gondolsz? Mutet előttim volt, meg petevezetek atjarhatisagim is(ott katetert vezetnek fel a mehszajon keresztul). Hat.. a hycosynal a kateter felhelyezes nagyon fajt.Volt mehenkuvulim, vetelesem is, de ez volt a legfajdalmasabb. A laminariatol ezert nagyon feltem, furcsa mód az nem volt vészes,nagy levego es vártam a kibirhatatlan fájdalmat, de konkretan volt raszuresem ami jobban fajt.. Lehet doki fuggo is. Szules beindito,tagulassegito tagitas sztem brutal lehet.
2018. febr. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem volt egyszer. 8. héten elhalt terhességem volt amit műtéttel kellett befejezni, a lamella felhelyezése nem fájt, de utána görcsölgettem, az nem volt kellemes.

Szülésnél volt kézzel tágítás, azt inkább hagyjuk, meg gondolom úgyse ez érdekel.

2018. febr. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem műtét miatt kell a méhszáj tágítás, 2014-ben méhnyakrákot állapítottak meg nálam sajnos és amputálni kellett az egész méhnyakamat. Ezután a méhszájam túl gyógyult és 2017. januárjában volt az első méhszáj tágításom altatásban vállaltam csak. Most inszemináción vagyunk most volt a második sajnos nem sikerült és alig tudták megcsinálni mivel összenőtt ismét a méhszájam. Ezért kell ismét a műtét. Hát annyira nem örülök neki mert minél többször piszkálják annál rosszabb lesz szerintem. :(
2018. márc. 1. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!