Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj a hasam úgy mintha...

Miért fáj a hasam úgy mintha menstruálnék? A ciklusom közepén vagyok. Többször megébredek éjszaka erre a fájdalomra. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

2018. febr. 28. 21:16
 1/4 A kérdező kommentje:
És mostanában elég erős görcseim vannak amikor megvan.
2018. febr. 28. 21:23
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, én nem vagyok nőgyógyász, szóval nem foglak diagnosztizálni (itt szerintem senki nem fog tudni), de ez nem játék, menj el orvoshoz. Ha akkor is fáj a hasad, amikor nem jön meg éppen, az nem normális, főleg hogy ennyire erősen. Minél előbb menj el dokihoz.
2018. febr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ciklus kozepen vagy, lehet ovulacios fajdalom. Nekem is iszonyatosan faj, azota is minden alkalommal, egyik doki szerint normalis, a masik irt cataflamot, szoval lassan fel eve jarom a nogyogyaszatot, hatha valaki hajlando segiteni. Te is keress orvost, mert a fajdalom 1-2 oran keresztul normalis, de ha ejszaka is megebredsz ra az korantsem az
2018. febr. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Dóri84 ***** válasza:
100%
Nekem is ilyesmi problémáim voltak. Állandó menzeszszerű görcsölés, plusz mensi alatt egy félórás állati durva görcs. Tartott kb egy évig. De az elején elnentem dokihoz, kiderült, hogy kismedencei gyulladásom vokt,a méhnyakam is gyulladt volt, hólyag, petefészek az egyik oldalon. 3 antibiotikum kúra hozta rendbe. Nem ijesztgetésképpen, de menj mihamarabb. Felfázás volt az oka, aztán jól megszenvedtem. Mostmár egy ideje jobban vagyok. Plusz vigyázz testsúlyodra, túlsúly, rossz táplálkozás is hajlamosít a nőgyogyi, meg a bélggyuszikra.
2018. márc. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!