Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méh polip eltávolítása után...

Méh polip eltávolítása után kötelező a 2hét non szex?

Figyelt kérdés
2018. márc. 1. 06:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
El kell hogy keserítselek, én 6 hétről tudok. Bármi nőgyógyászati beavatkozás után 6 hét a regenerálódàsi idő. A legjobb, ha megkérdezed a nőgyógyászt.
2018. márc. 1. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkabb 6, mint 2, de kerdezz ra.
2018. márc. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem a kérdést...
2018. márc. 1. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
#3 mit nem értesz rajta? Megműtik a kérdezőt, vagy esetleg a párját, ennek ellenére vágynak egymásra szexuálisan. Amúgy a "no szex" nem teljesen igaz. Hüvelyi behatolás nem történhet, sok minden más viszont igen. ;) nyugodtan kérdezd meg az orvost, mit szabad és mit nem. Pl.szerintem kézzel, szájjal kényeztethetik egymást a felek. Összebújni lehet, csókolózni lehet.
2018. márc. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem értem,hogy egy ilyen beavatkozás után,hogy nem lehet kivárni a kötelező időt.Mi lenne ha nagymütét lenne?Sajnos volt benne részem,és nem a sex volt a legfontosabb,hanem hogy túl éljem.Persze ez egy kismütét teljesen más,de a fertőzésveszély ott is megvan.
2018. márc. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, kötelező. Mivel ilyenkor kitágítják a méhszájat, és kb. 2 hét az az idő, mire visszaalakul.
2018. márc. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaz, nekem petefészekcisztám volt, megműtöttek, nekem is hat hetet mondott a doki. De miután letelt sem voltam még jól, majdnem 2,5 hónap után voltunk együtt utána.
2018. márc. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!