Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mióma és polip műtét után....

Mióma és polip műtét után. Újra ugyanazok a tüneteim mint a műtét előtt. Állandó puffadás, alhasi fájdalom és barnázás. Másnál tapasztaltok?

Figyelt kérdés
November 10-én hiszteroszkópiával polip és mióma eltávolító műtétem volt. Szövettan jó lett. 6 hétre megjött a menstruációm. Kb. 5 napig tartott. Utána együtt voltam a férjemmel. Másnap reggel barnás folyásom volt. Utána nap egész nap semmi este pedig haspuffadás és hasfeszülés és rózsaszínes, véres folyásom volt. A kontrollon minden rendben volt. Vissza fogok menni orvoshoz. Más is tapasztalt ilyet?
2017. dec. 30. 10:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Én csak azt tapasztalom és tapasztaltam, hogy anélkül semmit nem lehet megmondani, diagnosztizálni, hogy nem a vérben, a hormonokban nézelődnének az orvosok, illetve tudnák, hogy milyen gyógyszert, gyógyszereket szed, szedett az ember.


Elmentem az urológiára, mert sűrűn vizeltem és bűzös cucc jött a hólyagomból, felfáztam, kaptam atb-ot 1x. Két hét múlva ugyanazt éreztem, gyakori vizelés, nyomás, feszítés hólyagtájékon. Visszamentem, semmit nem adott az orvos, elkanyarodott de qrvára a problémától és elküldött nőgyógyászhoz. Ott kiderült, hogy van bajom nem is kicsi, de köze nincs a hólyagomhoz.

Szedek egy vérnyomáscsökkentőt amitől mostanában allergiás reakciókat vettem észre, agyonra vágta a ciklusomat is és amikor beveszem akkor ömlik belőlem a vér mint a víz, meg az alvadékok. Amikor nem veszem be akkor meg abba marad!

Ezt se a nőgyógyász, se senki nem tudja, nem is kérdezik és mindegyik fogja a meglévő bajt valamire, arra amit a két szemével lát.

Amikor meg elmegyek a körzeti orvoshoz, az meg azt mondja, hogy normális, hogy van genny a vizeletbe, mert normális körülmények között is van, úgyhogy ő sem ad semmilyen gyógyszert. Tudtommal fehérvérsejt van normál esetben a vizeletben, de nem genny. Ehhhhh.

2017. dec. 30. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
* Egy a lényeg, hogy a véredbe kellene belenézni + tudni, hogy szedsz e bármilyen gyógyszert.
2017. dec. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!