Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Versenysporthoz ajánlatos a...

Versenysporthoz ajánlatos a tampon? Mennyire "megbízható"?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, 3 éve menstruálok.

Karatézom, versenyekre is járok. Nálunk ugye fehér a ruha és mindig félek, hogy hát igen...valami baj lesz.:/

Ezért ebben az egy hétben nem is járok edzésre.

Versenyre fogok menni nemsokára, nem hagyhatom ki az edzéseket. Célszerű lenne tampont használni? Mennyire megbízható? Hogy kell használni?

(Nem akarom megbeszélni anyámmal ezeket, mielőtt még azt tanácsolnátok, nem olyan a kapcsolatunk)


2018. márc. 2. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Konnyu hasznalni, rajz is van a dobozban a papiron. Moss elotte kezet, dugd fel ameddig kenyelmes ( nem kell nagyon melyre, csak a huvelyizmodon belul legyen kulonben kicsuszhat), ha nem probaltad sose, dugd fel amikor egesz nap otthon vagy es gyakorold kicsit a karatet, hogy erzed... Biztonsag szempontjabol pedig van olyam hogy ultra plus ami vastagabb, eros napokra jo, 2-3 orat nem azik at tehat gondolom egy versenyt kibir, gondolom ket ora alatt el tudsz menni cserelni ha kell... De ha szuz vagy nem tudom felmegy-e a vastag, vagy akar a normal meret. Mondom probald ki amikor otthon vagy, pl itt a hetvege.
2018. márc. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Először otthon próbáld ki, és tapasztald ki, mielőtt elmennél vele edzésre.

Én a helyedben edzésen, versenyen azt tenném, hogy tampon, de azért betétet is betennék. Fő a biztonság :)

A tampon dobozában van egy tájékoztató, ott minden le van írva pontosan. Nekem az OB és a Tampax márkák váltak be leginkább. A Tampaxhoz van applikátor is, amivel fel lehet helyezni.

2018. márc. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elözö kettö minden lényegeset leírt, ha biztosra akarsz menni, akkor tampon és betét a megoldás.
2018. márc. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ajánlom a tampont! Én is karateztam és edzéseken mindig azt használtam
2018. márc. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
54%
Ha nyitott vagy a témára, van intimkehely kimondottan tiniknek.
2018. márc. 3. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!