Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Norcolut szedése alatt vérzés?

Norcolut szedése alatt vérzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Január 8-án volt menstruációm,aztán elég sokat késett így február 21-én elmentem az orvosomhoz,aki csinált ultrahangot.Semmi rosszat nem talált (ciszta stb..) és a terhességet is kizárta.Teszt is negat8v lett..felírta a Norcolut tablettát,amit még az nap el is kezdtem szedni..2x1.

Majd 23-án elkezdtem vérezni.Azt mondta a dokim ez normális..viszont azóta is a vérzek..már beszedtem a gyógyszert is..úgy gondolom ez már sok idő..levált a nyálkahártya is, mert találkoztam vele.. :/ (bocsi)

Akkor most ez mi ? Menstruálok vagy a gyógyszer miatt vérzek már 8 napja ? Tudtommal a gyógyszer szedése alatt nem kéne vérezni...és nem is enyhe vérzés..valaki tapasztalt már ilyet ?



2018. márc. 2. 21:47
 1/3 A kérdező kommentje:
És még annyit,hogy nagyon sok stressz ért mostanság,és mondta is a dokim,hogy valószinü okozott valami hormon zavart es azert késett.
2018. márc. 2. 21:49
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Na vegul mi lett neked a verzes temaval?

En is szedem mar multhet ota es most elkezdtem barnazni pedig szombatig kene szednem a gyogyszert...nem tudom mi van ilyenkor

2018. márc. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát én folyamatosan véreztem a gyógyszer szedése mellett is..10 napig..hiába szedtem hármasával a gyógyszert,akkor sem állt el.Szerintem mikor elkezdtem szedni a gyógyszert nekem már akkor megakart jönni tehát azért véreztem a gyógyszer mellett is már...
2018. márc. 20. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!