Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyász, magan rendelés,...

Nőgyógyász, magan rendelés, bejelentkezes, valaki segítene?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Dr. Csépány Adriennhez szeretnék menni hatvanba (elvileg ott is rendel) nőgyógyászhoz.

Még soha nem voltam nőgyógyásznal, hogy kell hozzá bejelenzkezni, esetleg ha valaki tud adni telefonszamot azt megkoszonnem. Vagy be kell menni a kórházba és ott az informacional?

Más kérdés, ha valaki szed fogamzásgátló tablettát, az minden egyes nap hat? Igen, azt szeretnék feliratni.

20/L



2018. márc. 3. 08:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezen a számon próbáltad már?:

+36 37 341-033

Ez az első találat a google-ben.

Persze,hogy véd a tabletta minden egyes nap,hiszen akkor nem lenne értelme szedni,tehát a 7 napos szünetben is hatni fog.

Azért nem ártana olvasgatnod a témában,"hormonális fogamzásgátlók" témakörben.Minden hasznos infót megtalálsz a szedésével kapcsolatban és azzal kapcsolatban is,hogy mit okoznak a mesterséges hormonok a szervezetedben,hogyan hat a tabletta.

2018. márc. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi :)

Esetleg bemegyek majd a rendelőintézetbe ott szerintem fogják tudni :)

Es igen, arra a bizonyos 7napra voltam kíváncsi, hogy akkor véd - e

Köszönöm

2018. márc. 3. 10:23
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs mit!:)
2018. márc. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!