Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vese betegséggel lehet fogamzá...

Vese betegséggel lehet fogamzásgátlót szedni? Van aki felírja?

Figyelt kérdés

Igazából 1 éve volt, nagyon súlyos, hetekig ájuldoztam, hányás, láz, majd vérmérgezés, mert szívódtak fel méreganyagok.

Igazából hetekig, saccolom hónapig elküldtek az orvosok, már idiótának néztem. Amikor is közöltem, hogy lassan 3 hete hányok.

Azt olvastam, hogy bár meggyógyultam, vesebetegnek számítok. Mennyire kockázatos így??? Teszem hozzá, ha n mondom, nem foglalkoznának vele, honna tudnák meg. Ezért kérdezem.


2018. márc. 4. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:
82%

Egyáltalán nem ajánlott. De miért is kéne? Neked nem fontosabb az életed, minthogy most mivel védekezel?

Amúgy meg ott az óvszer, a lehető legtökéletesebb védekezési módszer. Nem lesznek súlyos betegségeid (nyilván akinél kiváltja) tőle, nem halsz bele mondjuk (nyilván akinek ilyen előzményei vannak, mint nálad), ha kiszakad egyből mehetsz esemény utáni tablettáért, míg a fogamzásgátlóról sosem fogod tudni, hogy éppen valóban hat-e vagy sem, viszont ha az óvszert előírásszerűen használják és megfelelő méretet, akkor nem csúszik le, nem szakad ki, tehát gyakorlatilag lehetetlen mellette teherbe esni. Aki allergiás rá, annak meg vannak hipoallergén óvszerek is.

Szóval a fogamzásgátlót felejtsd el ebben az esetben és használj óvszert védekezés céljából!

2018. márc. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,de valami nincs rendben veled,ha ennek ellenére egyáltalán felmerül benned,hogy gyógyszert szedjél.

Alapból egy méreg,bármilyen gyógyszerről is beszélünk,épeszű ember örül neki,ha nem kell szednie semmilyet.

Neked,ráadásul volt is baj a veséddel,tehát nonszensz,hogy még azon agyalsz,hogy az orvost(aki még lehet,hogy felelősségre is lenne vonva,ha történne veled valami),hogyan tudnád kijátszani.

Biztos,hogy akarsz te élni..?

Óvszer is létezik,ráadásul hormonokkal tömni magad nem a legszerencsésebb,amúgy sem.

2018. márc. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!