Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogok még nőni? 14 éves lány...

Fogok még nőni? 14 éves lány vagyok és 167 cm. Nem szeretnék magasabb lenni. Szerintetek nem vagyok túl magas?

Figyelt kérdés

2018. márc. 4. 13:46
 1/5 anonim válasza:
92%

Van még rá esély hogy fogsz nőni, de már nem nagyon. Ne aggódj, most vagy túl azon az időszakon amikor sokat nősz.


Egyáltalán nem vagy túl magas, én 12 éves leányzó vagyok és 170 centi. Nincs ezzel semmi baj, mostanában egyre többen válnak égimeszelőkké. :)

2018. márc. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is max pár centit fogsz már csak nőni. Egyáltalán nem vagy túl magas. Én 170 vagyok, nem szoktam soha megkapni, hogy magas lennék :) Sőt szeretem is ezt a magasságom, még bőven fel vehetek magassarkút is, de lapos cipőben is kinézek valahogy, nem vagyok tömzsi, hanem hosszúak a combjaim és így karcsúbbnak is tűnök :D
2018. márc. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És még annyi, hogy valószínűleg azért érzed magad most magasnak, mert a fiúk ebben a korban még sokszor alacsonyabbak, mint a lányok. Ők még csak most kezdenek majd érni és megnyúlni. :)
2018. márc. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) most megnyugodtam
2018. márc. 4. 14:38
 5/5 anonim válasza:

Én 173 cm vagyok .

Teljesen normális ez a magasság , felhőkarcoló ne akarj lenni mint én :D

13/L

2022. aug. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!