Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen egy 14 éves 168 cm...

Milyen egy 14 éves 168 cm magas 62 kg-os lány?

Figyelt kérdés
Nem rólam van szó (én fiú is vagyok) De jár az osztályunkba egy ilyen csaj, aki mániákusan akar fogyni, mikor nem kéne, mert az alakja szép (kb minden fiúnak bejön) meg már ideje sportol is. Nem normál súlyú véletlenül?

2016. ápr. 8. 20:09
 1/5 anonim válasza:
Neki csak sportolnia kell, semmi több.
2016. ápr. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Normál súlyú, pár kilót fogyhat, de többet nem kellene.
2016. ápr. 8. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De én azt nem értem, miért kell fogynia? Én "soha" (mind a kemény 3 évben mióta érdeklődök a csajok iránt) nem voltam oda a vékony lányokért, miért baj, ha normál súlyú?
2016. ápr. 8. 20:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért akar fogyni, mert az olyan ütődöttek, mint az utolsó, beírák, hogy jó, de pár kilót azért még fogyhatna.

Pedig tényleg jó...

2016. ápr. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4 Esetleg értelmezhetnéd is, amit írtam, én pont ilyen súlyú vagyok, nem akarok fogyni, de ha fogynék 5 kilót nem történne semmi baj, ha viszont 10-et fogynék, akkor már az alultáplált kategóriába esnék, azt meg ugye nem szeretnénk. Amúgy köszönöm, hogy ilyen jóindulattal fordulsz embertársaid felé, vagy csak fröcsögni jársz ide?
2016. ápr. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!