Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 1. Menstruációnál ez normális?

1. Menstruációnál ez normális?

Figyelt kérdés

Szval már kb 2 éve van ilyen fehéres folyásom. Nemrég megjött. 3 napig tartott,és már kezdtem örülni h végre vége ennek a folyásnak. De nem. Azóta is van. Még nem volt 2. ciklusom. Ez nem gond hogy nem maradt abba? Anyumnak a nőgyógyásza azt mondta h majd ha megjön elmúlik de nem múlt el most sem. Várjak még? Ezelőtt is volt pici vér de akkor anyunak se szóltam mert gondoltam h az csak egy ilyen "elővérzés" vagy bármi.

13/L



2018. márc. 4. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


"Anyumnak a nőgyógyásza azt mondta h majd ha megjön elmúlik"

Ezt nem értem, szerintem itt valamit félreértettél. A fehér folyás más néven hüvelyváladék egy teljes normális dolog. És készítsd magad lelkiekben, az egész életed végigkísérheti :D Ez teljesen normális, minden nőnél így van. Erre találták ki a tisztasági betétet, hogy ha ilyen "folyósabb" napok vannak, akkor nem ázik át a bugyi és nem lesz kellemetlen.

2018. márc. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A fehérfolyás a női élet része. Tisztítja a hüvelyt, és védi a fertőzésektől. A ciklus során változik az állaga és a mennyisége. (Ciklus alatt nem a menstruációt értjük, rosszul használod a szót. A ciklus a két egymást követő menstruációk első napja között eltelt napok száma. Ez kb 21-45 nap között normális.) Ha zavar a folyás, tegyél be tisztasági betétet, az pont erre való.
2018. márc. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az is normális hogy 0-24ben van folyasom?
2018. márc. 5. 00:13
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Ha társul hozza más tünet, akkor felmerülhet a fertőzés gyanúja. De szerintem neked sima fehérfolyásod van.
2018. márc. 5. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!