Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális dolog első menstru...

Ez normális dolog első menstruációnál?

Figyelt kérdés

Szóval tegnap elött a WC papíron volt egy kis vér.de nem tömény hanem a fehér folyásommal egyutt egy pici.tegnap mikor WC-n voltam pisilés után véres volt a WC papír de rendesen.anyukamnak el is mondtam.tettem betetet.mikor megint WC-n voltam megint volt rajta egy kis vér,de a betéten semmmi.estére raktam egy erősebb betétet,de reggel sem volt semmi rajta.most voltam suliban és se a Wc papiron,se a betéten nem volt semmi vér idáig!


Most ez biztos menstruáció?

Hol van akkor a vér?



2018. febr. 22. 15:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Menstruáció előjele ne aggódj meg fog jönni rendesen lesz vér

Az első három évben rendszertelen lesz majd a ciklusod de nem kell attól sem félni

2018. febr. 22. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az. Csak nagyon kevés jön még az elején. Nekem is így volt.

Betét legyen bent, mert lehet hogy egyszer csak sok fog jönni.

2018. febr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm!ment a zöld kéz!


Viszont akkor mikor fog majd rendesen?minden nap rakjak betétet?

Ja és még egy kérdés:ha nincs a betéten vér akkor is cseréljem vagy egész nap maradjak abban?ha ne akkor mikor csereljem?

2018. febr. 22. 16:04
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Második válaszoló: honnan veszed, hogy három év múlva fog beállni a menzesze? Ez hülyeség.

Nekem pl rögtön az elsőtől kezdve mindig pontosan jött meg.

2018. febr. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem a legelső menstruációm csak barna maszatolás volt. Hirtelen nem is tudtam, hogy mi az, mert nem így képzeltem el. :)

Szóval nincs gond, ez teljesen normális, ami veled történik, idővel be fog állni magától. Szerintem próbáld ki, hogy csak tisztaságit teszel be, aztán ha esetleg úgy látod erősebb, válts rendes betétre. Ha nincs vér, akkor is cserélgesd, hogy kicsit felfrissülj, nem olyan kellemes egész nap egy betétben üldögélni :/

2018. febr. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nők többségénél az első kettő év max 3 amikor a ciklusod nem 28 napos vannak olyan hónapok amikor meg se jön ez normális legelső mensinél

Nekem 10 évesen jött meg 13 voltam amire rendszeresen beállt úgy hogy nem késet nem 30 40 naponta jött meg és hasonlók

2018. febr. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Ez normális dolog első menstruációnál?"

Igen.


"Most ez biztos menstruáció?"

Igen.


"Hol van akkor a vér?"

Nem feltétlenü kell ömlenie. Ennyi idősen az is normális, ha csak ilyen minimális mennyiségű van.


"Viszont akkor mikor fog majd rendesen?"

Barmikor. Ez teljesen egyéni. Legyen nálad betét, mert már akár a következő napokban megindulhat az erőteljesebb vérzés, de az is lehet, hogy csak hónapokkal később.


"Minden nap rakjak betétet?"

Amíg jelentkezik ez a maszatolás, addig igen.


"Ha nincs a betéten vér akkor is cseréljem vagy egész nap maradjak abban? Ha ne akkor mikor csereljem?"

Ha nem lesz véres, nem kell napközben cserélni. Elég este és reggel újat tenni.

2018. febr. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia! Olvasgattam a kérdésedet,és egy akkora kő esett le rólam,hogy fuuh. Ugyan ez volt nálam,egy és fél hónapja,nekem is az első volt! Nyugi,ez tényleg mensi. Tudom régi a kérdés de azért írtam! :)
2018. aug. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!