Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Citológia reparatio, folyamato...

Citológia reparatio, folyamatos alhasi fájdalom?

Figyelt kérdés

Sziasztok,



most már pár éve az eredményem folyamatosan P2, reparatio van beikszelve.

Értem, hogy mit takar, azt is hogy nem nagyon tudnak ezzel mit kezdeni (legalábbis nőgyógyász ezt mondta), mert csak gyulladásból jönnek helyre a sejtek. De ez sajnos folyamatos és mindig ez az eredményem.


Lassan 10 éve küzdök olyan problémával, hogy fáj az alhasam folyamatosan, viszont minden alkalommal minden leletem (vizelet, vérkép, citológia) negatív, mégis meg tudom mondani, hogy úgy érzem 2 oldalt a petefészeknél fáj. A belső ultrahangos vizsgálat nagyon kellemetlen, amikor a petefészkeket nézik, mert nagyon érzékeny. Általában elmondják, hogy vannak dominánsabban érésnél, de ennyi, minden mindig normális. Ez a fájdalom általában le is sugárzik a combomba, térdig. Van amikor csak fáj, vannak napok, amikor nagyon gyötrelmes, főleg ha nincs fájdalomcsillapítóm. Peteérés érzéséhez tudnám hasonlítani és ez reggeltől estig, folyamatos fájdalom. A lábba lemenő pedig égő érzés, a combom is érzékeny tőle. Az együttlétek sem túl kellemesek.

Nem tudom már kihez fordulhatnék, aki esetleg tovább tudja ezt vizsgálat, voltam több vérvételen, nőgyógyásznál, urológián, neurológusnál és ortopédián is, hátha csípőből vagy idegből érzem a fájdalmat, röntgenem is volt pár, sehol nem találnak semmit.


Az első kérdésem az lenne, hogy miért lehet folyamatosan reparatio minden eredményemben?


A második pedig a hosszabb részre vonatkozóan, nem tudom, hogy kihez tudnék még fordulni az alhasi fájdalommal.


A válaszokat előre is köszönöm.



2018. márc. 5. 19:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nekem ugyanez a problémám. Állandó gyulladás és fájdalom. Már több doboz antibiotikumot és gyulladáscsökkentőt beszedtem de mindig visszajön. Az orvos azt mondja minden rendben az uh-n. Tapintásra, nyomásra fáj és érzékeny a méhem/petefészkem. Rákszűrés eredményem negatív.

Én se tudom már mit csináljak, kezdek beletörődni.

Azt mondta az orvos műtéttel (méhtükrözéssel) meg tudja nézni nincs-e belül valami olyan, de ezt azért nem akarom.

A gyulladás meg attól alakulhat ki nálam hogy a pH felborul, gomba lesz és feljut....

2018. márc. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
"De jó", hogy másnak is van ilyen problémája, velem is ez a helyzet. Csak nálam gyulladást sosem mutattak ki, még a hüvelykenetem is negatív lett, viszont nagyon-nagyon fáj a petefészkemnél. Megszámlálhatatlanul sok önköltséges vizsgálaton voltam (több UH, nőgyógyász, természetgyógyász, belgyógyász stb) de semmi, és egyedül azt értem el vele, hogy konkrétan hülyének néznek hogy miért nem hiszem el hogy egészséges vagyok...
2018. márc. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem "de jó", de azért mégis "de jó", hogy nem vagyok egyedül :-(
2018. márc. 7. 01:12
 4/9 A kérdező kommentje:

13:33-as válaszoló:

Írtad, hogy mindig visszajön, volt hogy elmúlt? Gyulladáscsökkentőtől?

Én már csak álmodozom arról, milyen lehet, amikor nem fáj, de szerintem már nem is emlékszem mikor volt az már... :-)

2018. márc. 7. 01:17
 5/9 anonim ***** válasza:

Kaptam erős antibiotikumot meg gyulladáscsökkentőt, mindkettőt 7 vagy 10 napig kellett szednem és elmúlt. DE aztán visszajött rá pár hónapra...legutóbb talán 2-3 hete voltam megint orvosnál mert az egyik szombaton olyan rosszul lettem hogy már üvöltöttem a fájdalomtól és nem tudtam megmozdulni. Nekem összefüggésben van a hideggel is sajnos. Ha fázik a lábam akkor már egyből érzem hogy a hasam is. Feszíteni szokott és olyan éles féjdalmaim vannak mintha megakarnék szülni pedig még nem szültem. :D

Én érzékeny vagyok ilyen téren, de hogy ennyire?!

Már arra is gondoltam hogy pszichés alapon fáj. Nem tudom, de már unom.

2018. márc. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nekem ennyire nem borzalmas szerencsére :-D

De ez nagyon ijesztő, mert nekem is nagyon rossz, amikor hideg van :-O

És nem is szeretem a hideget alapból, de nagyon tud fájni, ha amúgy kinn hideg van, főleg télen, vagy fázik a lábam pl.

Wow... :-O

2018. márc. 8. 13:51
 7/9 A kérdező kommentje:

Azt megkérdezhetem miket írt fel a doki (ha emlékszel rá)? Ez legalább már valami és vissza tudnék menni hozzá vele.

Én csak azt nem értem, hogy gyulladást hogy hogy nem lehet semmivel kimutatni...

2018. márc. 8. 21:06
 8/9 anonim ***** válasza:

Most utoljára Zinnat napi 2 és Flector napi 2.

Amit előtte kaptam sajnos nem emlékszem a nevükre :( a gyulladáscsökkentő is por volt és valami gusztustalan keserű vaniliás íze volt, az antibiotikum meg elég erős volt de hirtelen nem tudom a nevét.

Amit elsőre kaptam arra sem emlékszem de ismertebb gyógyszerek.

2018. márc. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem a fájdalmakból kiindulva mondta hogy gyulladás. Elmondtam neki hogy a két menstruáció között is fájt a hasam, megmutattam hol aztán megvizsgált és közben is fájt. Szex köben is fáj(t), ha pisiltem akor is nagyon, ha ültem, álltam, szóval MINDIG.
2018. márc. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!