Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Folyamatos fájdalom a húgycsőb...

Folyamatos fájdalom a húgycsőben, olyan mintha vizelési inger lenne, mégis erősebb. Mi ez? Részletesebben lent

Figyelt kérdés
Szóval az egész 3 hete kezdődött, felfáztam, elmentem orvoshoz, 3 nap mulva visszahivott, felirt antibiotikumot, beszedtem ahogy kellett, de hozzátenném, mikor visszahívott, nekem már elmúlt a tipikus felfázásos tünet, és második napja fájt a vesém, kegyetlenül. Ezt mondtam is neki, nem mondott semmit, csak felirta a gyógyszert. Tehát elkezdtem szedni a 3. napon felment a lázam, hányinger, étvágytalanság, gyengeség. De azért végig szedtem a gyógyszert, hiába hívtam az orvost az antibiotikum kúra alatt, azt mondta akkor hívjam amint beszedtem az összes gyógyszert. Ez megtörtént, 5 napig tartott, visszamentem, megint vizeletminta, hüvely kenet, vér. Azt mondta, szerinte Chlamydiam van, mondtam neki hogy most menstruáltam, meg az antibiotikum is eléggé megviseli a hüvelyflórát, erre elvitt a nőgyógyász részlegre, turkált egy kicsit, majd azt mondta, menjek haza, és 3 nap mulva jöjjek vissza. Megint megtörtént már aránylag jól voltam, de ma ahogy felkeltem, elmentem wcre, pisiltem, majd mikor abba hagytam éreztem azt az érzést, de nem erősen, hanem csak mintha pofon helyett, megsimogatnának, a vizelés végén, majd jött a vizelési inger, először még gyengén, ki is zártam, majd olyan erősen jött, hogy rendesen fájt, persze 2 lépést nem tudok tenni mert olyan érzés mintha azonnal bepisilnék, de hiába megyek el a wc-re nem jön semmi. De az előbb jött pár csepp, és ahogy kitöröltem, láttam a wc papiron egy fél csepp, tényleg nem sok, nyálkás vért. Na most itt megijedtem. A segítségeteket szeretném kérni, mert mint látjátok az orvos nem sokat segít...
2015. okt. 11. 11:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Urológiára menj el. Ha ott voltál dokinál, akkor menj vissza és mond el a tünetedet. Lehet tenyészteni kell a baktériumot.
2015. okt. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
gyógyszertárban sos vegyél walurinal maxot. ez hólyaghurut. minnél tovább húzod annál rosszabb lesz. nekem olyan szinten volt hogy sűrű vért pisiltem úgy fájt hogy az orvosig alig bírtam elmenni. a tv-be reklámoztá azt a gyógyszert meg most is meg a patikában is azt ajánlották visszatérő hólyaghurutra. amióta azt használtam csak 1 dobozzal már több mint 1 évvel ezelőtt azóta semmi bajom :) szóval tényleg nagyon jó. előtte 2-3 hetente szenvedtem
2015. okt. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!