Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha átfázom, akkor folyamatosan...

Ha átfázom, akkor folyamatosan pisilnem kell (lábról szoktam fázni), ez rendben van?

Figyelt kérdés
Egyébként is sokat járok pisilni, kb 10-szer egy nap, néha többször is. Folyamatosan érzem az ingert, mert egy kicsit fázik a lábam, pedig most jöttem ki a wc-ről. Ezzel más is így van? Adtam le vizeletmintát amikor máskor is így éreztem, de nem volt benne semmi. Éjjelente nem kelek emiatt, ezért arra is gondoltam, hogy lelki dolog, mert azt már észrevettem, hogyha izgulok, akkor folyamatosan wc-re járkálok.

2018. márc. 7. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:
24%

A lábfázásnak és a felfázásnak SEMMI köze nins egymáshoz!


A sfelfázásos tüneteket baktérium! okozza, nem az, hgoy mezítláb voltál két percet.

2018. márc. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is tobbet kell pisilnem,ha fazom.Bar nekem amugy is folyton ilyen gondjai vannak.Erdemes lenne megint megnezetni a vizeleted meg csinaltatni egy huvelykenet tenyesztest.
2018. márc. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!