Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szinte folyamatosan fáj a...

29-es busz kérdése:

Szinte folyamatosan fáj a fejem. Voltam neurológusnál is, azt mondta minden rendben. Vérvételen is voltam, ott azt mondták vashiányos vagyok. Szedtem vasat, semmivel nem lett jobb. A szememmel nincs semmi baj. Akkor mi lehet?!

Figyelt kérdés
13/F

2014. aug. 27. 17:35
 1/4 xAttilax válasza:
Én magánorvost keresnék , elötte megnézem mennyire van elismerve. Mert sajnos a mai egészségügy túl van terhelve. De egyébként vérnyomàs oké, , egyáltalán a fejednek melyik része fáj hogy irnád le a fájdalmat tompa szúró stb.
2014. aug. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A vérnyomásom oké, tompa, szorító fájdalom.
2014. aug. 30. 08:17
 3/4 gnrgirl válasza:
Nem tudom, mennyire elterjed a dolog, de sokak által bizonyított tény: az ember lelki egészségétől nagyban függ a test egészsége. Lefordítva, lehet, hogy lelki dolgoktól jelentkezik a fájdalom. Ilyen lehet pl. a stressz, folyamatos görcsölés, még ha tudat alatt is, stb. Érdemes kicsit elgondolkodni, nem volt-e kicsit sok negatív hatás mostanság az életedben... amióta a fájdalom fennáll. Én a helyedben felkeresnék vagy egy pszichológust, aki talán vissza tudja vezetni a fájdalom okait, vagy egy gyógyítót, ha nem vagy szkeptikus. Nézz utána, és érdeklődj a környéken. Jobbulást!
2014. szept. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az elégtelen folyadékbevitel okozhat fejfájást.
2016. okt. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!