Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet mellrák?

Ez lehet mellrák?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 3 hete kb egy csomot fedeztem fel a bal honaljarkomban. Nagynehezen ravettem a hazidokit, h adjon beutalot valahova, rheuma orvos nyomkodta meg. Mondta, hogy szabadon mozgathato, jo szilvanyi meretu, kemeny sima feluletu valami. 2x kerdeztem meg, h lehetseges h rosszindulatu e, mondta, h 1969-ben diplomazott, 50 ev tapasztalataval bizton allitja, h nem. Azt mondta vmilyen òma, de nem tudja milyen. Marc 23-ra adott idopontot az ultrahangos es azt is maganrendelesre. Addig megorulok :( volt mar vkinek hasonlo?

2018. márc. 8. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
81%

Miért nem nőgyógyászhoz mentél? Én inkább odamentem volna.

Lehet zsírcsomó is vagy bármi más.

2018. márc. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sima felületű, kemény, mozgatható, nem.
2018. márc. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%
Egy nőgyógyászt keress meg, az emlőrákot ők is nagyon jól ismerik.
2018. márc. 8. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Reuma orvoshoz mellrák gyanúval? Hogy kerültél oda?


Nőgyógyászhoz mentem volna egyből, ő majd ad beutalót további vizsgálatokra.

Ultrahangra elmehetsz olyan magánorvoshoz is, akinél van időpont pár napon belül.

2018. márc. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ide adott beutalot a haziorvos nagynehezen....mert o izomcsomonak velte. Aztan kozolte a doki, h ez kvara nem az mert ahol ez van ott nincs is izom
2018. márc. 8. 15:32
 6/9 anonim ***** válasza:
Annyi minden lehet, fiboradenoma, ciszta, jóindulatú elváltozás stb. Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni.
2018. márc. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

A foorvos annyit mondott, h idegeket nyom mert zsibbad tole ket ujjam meg faj is a karom tehat ki kell onnan kanalazni majd vszinu, de elobb UH.

Melleim amugy rendben vannak mindketten, semmi elvaltozas nincs egyiken se

2018. márc. 8. 15:39
 8/9 anonim ***** válasza:

Pár hónapja én is felfedeztem egy borzasztó nagy csomót a mellemben.. nagyon megijedtem másnap el is mentem a nőgyógyászomhoz.

Tapogatott vagy 20 percig és el akart küldeni.

Megfogtam az ujját és odaraktam.. hopp tényleg.

Kérdezte hogy a menstruációmmal mimden rendven van e..

Hat nem igazán.. eléggé össze vissza jött meg .. volt hogy kihagyott egy hónapot.

Megvizsgált .. adott beutalós mellultrahangra . Ott le kellett feküdjek.. bekent.. és megnézte ultrahanggal...

Ciszta volt.. ott helyven le is szívta. ( egy batomi nagy cucc nagy tűvel) még jobban beparáltam. De igazából mint egy rendes tűszúrás csak kicsit fájdalmasabb.

Mondta hogy másnap menjek vissza az eredményért.. állítólag minden jó volt és hogy csak fél év múlva menjek ellenőrzésre..

Egy héttel később megint végigjartam ugyanezt..

És megint és megint.. de egy jó ideje már szerencsére semmi😩😌

Ne idegeskedj!

16/L

2018. márc. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem is az a masik, hogy honapok ota ossze vissza jon meg, de en pl panikbeteg vagyok en rairtam a stressz szamlajara. Aztan kiderul, hetfon nogyogyasz ha addig semmi. A fajdalmat mar erzem, h meg fog jonni de meg semmi.
2018. márc. 9. 11:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!