Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Magától helyre áll?

Sankarea kérdése:

Magától helyre áll?

Figyelt kérdés
26 hetes vagyok második babómmal,a védőnő talált valamit a kis pálcikájával a vizeletben,háziorvos+labor ami kimutatta,hogy bakteriális fertőzés.Aktil-duo-t írt fel 1 hete szedem.2 napja viszont erősen viszket,megduzzadt odalenn fehér folyás is van,nődokihoz viszont csak 21-re van időpontom.Patikában kaptam a viszketésre canestent csak a krémet ( kúpot a terhesség miatt nem)+idelyn intim mosakodót.Elképzelhető,hogy ezek mellett vissza is áll majd a hüvelyflóra 21-ig mire mennék a dokihoz?Árt a babának ,hogy csak 21-ére van időpontom?addig még 2 hét :(

2018. márc. 9. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Az antibiotikum miatt valószínűleg elkaptál egy gombás fertőzést. A Canesten külsőleg segít, de belül nem fogja rendbetenni a dolgokat, az intim mosakodó pedig pláne.


Hívd fel a dokidat, mondd el neki mi a helyzet, szerintem felír egy receptet hüvelykúpra, amiért be kell csak mennie valakinek. Terhesen nem várnék ezzel ilyen sokáig, semmi szükség egy felszálló fertőzésre.

2018. márc. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az antibiot még szednem kell 1 hétig az nem véd a felszálló fertőzéstől??
2018. márc. 9. 12:36
 3/6 anonim ***** válasza:
Az antibiotikum baktériumra van, a gombára nem hat (vírusra sem, de ez most nem érdekes).
2018. márc. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
értem köszi :) esetleg háziorvos nem írhat rá vmit? mert a nőgyógyászhoz másik városba kell átmenni mi falun lakunk az legalább helyben lenne.
2018. márc. 9. 12:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hívd fel telefonon, megmondja a kúp nevét, azt pedig feliratod a háziorvossal. :)
2018. márc. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi szépen megoldódott :)
2018. márc. 9. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!