Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mi lehet?

Szerintetek mi lehet?

Figyelt kérdés
Màr raktam fel kerdest ezzel kapcsolatban most osszefoglalom az egeszet hatha volt valaki ilyen helyzetbe... (màsfél éve szedek Jangee fogamzàsgàtlót) Ott kezdodott hogy szilveszterkor es elotte par nappal nagyon rosszul voltam, hanyingerem volt, rossz volt a kozerzetem eszmeletlenul gorcsoltem. Januàr elején elmentem nodokihoz aki elsonek azt mondta ciszta van a bal petefeszkeben, aztan egy het mulva visszamentem azt mondta eltunt valoszinuleg nem is ciszta volt mivel utanna a jobb petefeszekben volt valami azt mondta hol az egyikben van peteeres hol a masikban.. Azota mindig megjott idoben viszont nem ugy ahogy eddig.. Mindig csak barnazok (rendes vér kb egy mensi alatt 1x nagyon kicsi), olyan keves hogy szinte tisztasagi betetet eleg betennem.. De ezen is csak full barnazas van. (tavaj rendesen megvolt, rendes mennyisegben es nem barnazas) a hasam nagyon sokat nott holott a honapokban nem ettem tobbet mint pl fel evvel ezelott.. a hasam eleg kemeny (mint amikor megvan) es nagyon erzekeny alul. Nagyon sokat be be gorcsolok, szurkal. Neha neha rosszul is vagyok. csinaltam ketto tesztet de mind a ketto negativ lett. Volt mar valaki ilyen helyzetben? vagy esetleg tudja valaki mi lehet ez? (dokihoz sajnos valoszinuleg jovoheg utan tudok elmenni) Bocsanat az ekezet miatt, telorol irtam es igy konnyebb.

2018. márc. 9. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Egy kis gyulladásod is lehet. Igyál naponta legalább 2 bögre cickafark teát. Ez jó a gyulladásra is.
2018. márc. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál, hogy abbahagyd a fogamzásgátlót? Szerintem az a hibás ezekért a tünetekért.
2018. márc. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
még van kéthavi gyógyszerem utànna abbaszeretném hagyni, mert az évben babàt tervezünk! Viszont nekem az a furcsa, hogy több mint egy évig nem volt semmi bajom tőle, most vannak akkor miért van? (ha tőle van) 😟😟😟
2018. márc. 9. 20:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!