Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mostmár megvizsgálhat az...

Mostmár megvizsgálhat az orvos hüvelyen keresztül?

Figyelt kérdés

18 eves vagyok, szuz, de az sztk doki nem hitte el, konkretan a szemembe mondta hogy biztos hazudok, de nem

ez itt a lenyeg, hanem hogy megvizsgalt rendesen, kacsaval. a problemaval amit o nem igazan akart/tudott megoldani szeretnek maganorvoshoz fordulni, de azt olvastam szuzeket nem is vizsgalnak. ilyen esetben mi a teendo? ha egyszer mar megcsinaltak, innentol nincs akadalya a huvelyi vizsgalatnak ugye?


2018. márc. 9. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem innentől már nincs akadálya. A doki egyébként egy hatalmas bunkó paraszt volt, én fel is jelentettem volna... A másik dokinak mondd azt, hogy szűz vagy, de már vizsgáltak kacsával.
2018. márc. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Miért ne vizsgálna meg? Hiszen már a másik is feldugta a kacát, innentől kezdve édesmindegy.
2018. márc. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
szűzeket is meg tud vizsgálni,mert van direkt szűzekere kialakított kacsa,ami rugalmasabb és vékonyabb.
2018. márc. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
58%
Az összes orvos egy paraszt, ezen ne lepődj meg.
2018. márc. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
44%
Ha már használtál tampont, akkor már nem tett a szűzhártyádban kárt az orvos, mivel az levételnél átszakítja. Látható jele sincs, mert ugye vérzel a menstruáció miatt.
2018. márc. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fel kéne szerintem is jelenteni, mert a magatartása nem volt megfelelő.Nincs joga azt mondani, hogy valaki hazudik.Már ezért sem etikus a viselkedése.

Másképp vizsgálnak szüzeket, ha szólnak. Gondoljátok már el, van hogy kislányt kell vinni nődokihoz, akkor őt is rendesen vizsgálják?

2018. ápr. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!