Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire gáz ha nőgyógyászati...

Mennyire gáz ha nőgyógyászati vizsgálat közben eltávozott belőlem egy kis bélgáz?

Figyelt kérdés
Annyira cikinek érzem a dokim előtt hogy miközben fent feküdtem a vizsgáló asztalon széttett lábakkal és a doki épp bennem volt és a hasam nyomkodta, akkor éreztem hogy nem tudom visszatartani és kicsúszott egy kis puki. Elég hangos volt, de szaga az nem volt. A doki csak elmosolyodott és halkan azt mondta egészségére. Én nem tudtam semmit mondani, csak vörösödtem. Nincs képem többet ahhoz a dokihoz menni, akit előzőleg arcon pukiztam, pedig nagyon jó orvos. Lehet hogy már elfelejtette azóta?

2018. márc. 8. 13:42
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

Mivel a hasad nyomkodta, ő nyomta ki b előled, biztosan megszokta már, gondolom másokkal is megesett ilyesmi. :-))

Nem is fog rá emlékezni szerintem amikor legközelebb mész.

2018. márc. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

Hát most nagyon nevetek. :D

Nyugi, ilyen mással is előfordul. Akarva akaratlanul is kicsusszanhat. Nekem előtte mindig kell és azon imádkozom a vizsgálat közben hogy "csak nehogy elfingjam magam". :D

Én múltkor fejbe rúgtam a térdemmel mert ahogy felnyúlt és összenyomta a hasam fájt és reflexből összecsuktam a lábam. Hát nem győztem bocsánatot kérni, de csak röhögött. :D

2018. márc. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szerencsére még nem volt ilyen kellemetlenségem.

De amikor elkezdtem nőgyógyászhoz járni, az első alkalmak egyikén a nővérke kijött a zsúfolt váróba, és mondta a jelenlévőknek, hogy tanácsos elmenni wc-re vizsgálat előtt, "nehogy szemközt pisiljük az orvost"... Gondolom, nem ok nélkül mondta, biztos többekkel előfordult már, hogy a hirtelen nyomástól bepisiltek. Szóval ahhoz képest a te eseted nem vészes. :)

2018. márc. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!