Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Iszonyatosan faj a petefeszkem...

Iszonyatosan faj a petefeszkem korul es a derekam mitol lehet ez?

Figyelt kérdés
Gyulladasom van es klion huvelytablettat irt a doktorur, azzal kezelem magam. Elvileg fajhat a gyulladastol is tudom de mar mindjart vege a kezelesnek es eddig nemis fajt konkretan nemis ereztem hogy gyulladasban vagyok, rakszuresre mentem a nogyogyaszhoz, akkor kozolte velem a nogyogyasz hogy ebbol nemlesz rakszures mert eleg szep gyulladasom van. Na es eddig nem fajt sem a derekam sem pedig a hasam alja, igy kb 3napja ez eleg eros az egesz hasam alja faj de eleg gyakran inkabb a bal oldalt erzem erosebbnek, ahonnan eleg durvan atsugaroz a derekamra. Sajnos nem volt idopont az orvosnal, hetfon, holnaputan tudok csak elmenni akkor lesz uh addig meg erdekelne hogy jart e mar mas ilyen cipoben mitol lehet ez. Koszi a valaszokat.

2018. márc. 10. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Mi lett aztán?
2023. febr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Elég régen volt nem emlékszem pontosan, de azt hiszem utána jött meg kicsivel, és azért volt ilyen fura fájdalmam mert petefészek cisztám volt és készült "kidurrani" a menszesszel fel is szívódott.
2023. febr. 19. 22:21
 3/3 A kérdező kommentje:
Tavaly is történt velem kétszer ilyen eset , annyira erős fájdalmam volt hogy a sürgősségin kötöttem ki mindkét esetben, az elsőnél mint kiderült erős ovulációm volt és sajnos ennyire megéreztem, a másodiknál viszont 3 éjszakát töltöttem kórházban mert 7 centis petefészek cisztám volt ami vérzett, éppen arra vártam mikor műtenek meg de folyamatos megfigyelésem volt ultrahang stb hogy hogy alakul a ciszta és közölték velem nincs szükség műtétre mert elkezdett felszívodni.
2023. febr. 19. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!