Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jopar napja minden reggel...

Jopar napja minden reggel iszonyatosan faj a petefeszkem, mitol lehet, mit tegyek?

Figyelt kérdés

3.an menstrualtam, viszont par napja nagyon stresszes is vagyok. Reggel mikor felkelek nagyon faj a prtefeszkem, es kesobb pedig annyira hangosan gorcsolok. Dokihoz nijcs idom elmenni most, mert rengeteg vizsgam van es egyszeruen nincs idom

21L


2014. jan. 13. 07:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy a petefészek ? A petefészekben nincsenek érző idegvégződések, van viszont a vesében, a húgyutakban stb.
2014. jan. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de nagyon szur foleg ha fekszem vagy ulok. Es pont ott faj, ahol akkor szokott, mikor megjon.
2014. jan. 13. 07:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet petefészek gyulladás, csak az a furcsa, hogy miért csak reggel fáj. Nem lehet, hogy a hólyagod vagy vesekő? Ha nem múlik el, akkor menj dokihoz, mert amikor nekem hónapokig fájt a petefészkem, utána egy 12 centis daganattal műtötték ki. De nekem mindig fájdogált, nem csak egy napszakban.
2014. jan. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy maskor is faj, de akkor nem erzem annyira. Plusz meg eleg gyakran megyek a WCre szoval lehet meg valami felfazas is van a dologban.
2014. jan. 13. 08:42
 5/5 anonim ***** válasza:
Tartsd melegen magad, jól bugyoláld be a derekad környékét. Ha van melegítő párnád tedd rá, szerintem el fog múlni, biztos megfázás.
2014. jan. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!