Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fennmaradt tampondarab?

Fennmaradt tampondarab?

Figyelt kérdés
A hónapban néhány napon elég erős a folyásom, így raktam fel egy mini tampont, amikor elindultam itthonról, mert nem szeretem, ha nedves a bugyim tőle és tisztaságibetét nem volt itthon éppen. Amikor kihúztam a szálat egy kis darab "töltet" kihúzódott, de siettem, így visszanyomkodtam, ahogy tudtam. Este amikor kivettem jutott eszembe, hogy mi is történt, felnyúltam, ahogy tudtam, de nem éreztem semmit. Bár ha alapból lefele lógott ugye elvileg arrafele is kellett kijönnie. (?) Lehetne belőle baj?
2018. márc. 10. 21:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Havonta 1 naptól nem hiszem, hogy bajom lesz.
2018. márc. 10. 21:39
 2/6 A kérdező kommentje:
Sőt, sokat is mondok, mert általában megoldom betéttel.
2018. márc. 10. 21:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem maradt fent. Ha ilyen gyanú felmerül, akkor irrigálj tejsavas vízzel.
2018. márc. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Azt itthon meg tudom oldani valahogy?
2018. márc. 10. 21:47
 5/6 anonim ***** válasza:
Máskor ne tegyél fel ilyen hülyeség miatt tampont! Felszívja a körülötte lévő összes nedvességet, és kiszárítja a nyálkahártyát. Így sokal fogékonyabb leszel különféle fertőzésekre és egyéb hüvelyi problémákra. A tampon nem való fehérfolyásra. Csak menstruáció idején szabad használni!
2018. márc. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Rendben, de most mit csináljak? Egyébként simán kijött, mármint nem volt "száraz" körülötte, rendesen kicsúszott. Szerencsére nem vagyok hajlamos ilyesmikre, még nem volt ilyen hüvelyi fertőzéssel kapcsolatos problémám.

Bár igazából nem hinném, hogy kijött volna belőle az a darab, csak kicsit tartok tőle.

2018. márc. 10. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!