Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Csuklótörés után fennmaradt...

Csuklótörés után fennmaradt fájdalmak és rendellenességek ellen mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 éve eltörtem a csuklómat. olyan kb. egy néhány hét után le is szedték a gipszet. jártam egy ideig gyógytornára. viszont a törés óta, egyszerűen egyfolytában recseg, kattog a csuklóm, nem tudom rendesen használni, pedig állítólag az orvos szerint mikor levette a gipszet, már rendbe jött. meg persze sokszor fáj is. mit tegyek? muszáj lenne teljesítenem pl a testnevelés órákon is (mint pl. most a kézenállásnál..), meg el szeretnék kezdeni egy küzdő sportot is, de a törés mindegyiket megakadályozza. elmennék vele orvoshoz tanácsot kérni, de elég messze van, még a legközelebbi is, és a családomnak nincs ideje arra hogy elvigyen oda. csuklószorító segítene? vagy valami otthoni gyakorlat?

2014. jan. 27. 18:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!