Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hosszu menzesz, minimum egy...

Hosszu menzesz, minimum egy hetig tart. Most akkor ez meg a normalis kategoria? Vagy tenyleg elkerulhetetlen a kaparas? Kislanyom meg cicizik, befolyasolhatja?

Figyelt kérdés

Miota szules utan megjott,azota minimum 7napos a verzesem,max 9. Most is eppen megvan,most a 9 napom kezdodik,de ejjel vereztem,holott ejjel

nem

szoktam

mar

a

vegen! Ez mondjuk furcsa! A ciklusom amugy 28napos,szinte napra pontos! A peteeres tuneteim nagyon erosek,gorcs,atlatszo folyas van napokig. Terhesseg elott gyogyszert szedtem evekig,igy nem

tudok mihez hasonlitani. Egyebkent az elso 1-2nap alig valami,aztan 2-3

napon erosebb verzes,de szerintem nem

tul eros,viszont darabos,majd az utolso napokon fokozatosan kevesebb,vegen szinten alig valami. Na a mostanit kiveve,ilyen meg sose volt! Ejszakankent az utolso napokban soha sincs semmi! Es most a barnas helyett ez inkabb pirosas. Amit meg tudni kell,szedtem

antibiotikumot,mandulagyulladasra,ami nem mult el,ujra faj a torkom. Ja es szoptatok meg,viszont mar egy eve rendszeresen jon meg! Befolyasolhatja a szoptatas a menzesz hosszat? Dokim szerint ez igy nem

jo,tul hosszu,kaparni kell. :( A szoptatast viszont elfelejtettem neki mondani,hogy meg cicizik a lanyom.


2018. márc. 11. 08:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mond meg neki, hogy szoptatsz még. A hormonok bekavarnak ilyenkor.
2018. márc. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hüvelyi ultrahanggal kellene a dokinak megnéznie. Szerintem ha az jó, akkor miért kellene kaparni?
2018. márc. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!