Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előtt miért eszek...

Menstruáció előtt miért eszek annyit mint egy ló, holott amúgy kisétkű vagyok? Más is van így?

Figyelt kérdés
33 éves vagyok, de esküszöm eddig még nem jöttem rá, hogy mi van velem ilyenkor.
2018. márc. 11. 10:07
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Ja, és mindennek a tetejébe feszt aludnék.

Tizen-huszonéves koromban nem voltak ezek a "mellékhatások", kb. 3 éve kezdődtek.

2018. márc. 11. 10:11
 2/11 anonim ***** válasza:
Én is igy vagyok vele. 38 éves vagyok.
2018. márc. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is mindig sokat eszek előtte, 25 éves vagyok.
2018. márc. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi.

De ettől megőrülök, komolyan.

Most ettem, és,érzem, hogy aludnom kell, mert a párom itt talál az ebédlőben alva az asztalon, ha nem húzok be gyorsan a hálóba. :)

De mosogatni kéne, meg egyebek.

Alszom.

Kislányom az apjánál, párom csak 2 körül jön haza, a terasz felmosás is megvár, füvet meg nem kell még nyírni. :)))


Amúgy vitaminhianyra gondolok, lévén, hogy egy fél almát nem vagyok hajlandó megenni szökőévente.

2018. márc. 11. 10:34
 5/11 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok benne biztos hogy az vitaminhiány, mert kifejezetten sok gyümölcsöt szoktam enni, és ugyanezeket produkálom mint te.
2018. márc. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

És bennem van 4 kávé, de már az ágyból pötyögök.

Nem tudom mi lesz velem, áprilistól a tanfolyam, csak nem alhatok el a padban.

2018. márc. 11. 10:39
 7/11 anonim ***** válasza:
Előtte én is többet eszek, jobban kívánom az ételt. Pár nappal előtte elkezd csökkenni az étvágyam, amikor már erősen görcsölök, örülök, ha vizet bírok inni. Amint elmúlik, a 3-4. napon már van étvágyam.
2018. márc. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

menjetek el nézessetek egy vérkepet

velem ugyanez van és vashiányos vagyok de már évek óta szedem amit felirtak ugye ezt nem lehet állandóan szedni csak amig helyre nem jön a vérkép utána abba kell hagyni de ha abbahagyom megint elkezd kialakulni a vashiány

de ugye vannak a drogeriakba kapható vasak abba a napi mennyiség van az sose árt nyugodtan szabad szedni

a vényre kaphatóak vagy 10x annyot tartalmaznak

2018. márc. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én volt hogy bebóbiskoltam... Utána meg égett a fejem.
2018. márc. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
az étvagy a hormonok miatt van de az hogy ennyire fáradt aluszékony vagy olyenkor ez nem normális szerintem nálad is vashiány lesz
2018. márc. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!