Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miómás méhhel (eltávolítani...

Miómás méhhel (eltávolítani nem lehet), ami átmehet rosszindulatú rákba rövid idő alatt érdemes vacakolni vajon gyógyszeresen?

Figyelt kérdés
Vagy jobb megszabadulni tőle mielőbb és kuka.

2018. márc. 13. 04:49
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy van értelme hónapokon keresztül barmolni az egész szervezetet egy daganatellenes szerrel.
2018. márc. 13. 05:21
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Atmehet, de en ugy tudom, hogy ez nem annyira gyakori.

Anyukam miomas mehhel szulte ocsemet tavasszal 3 eve, es azota se lett rosszindulatu.

2018. márc. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, de nekem a szövettanom is pocsék lett.
2018. márc. 13. 09:14
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én kiszedetném, mert egyáltalán nem biztos, hogy a kemo meggyógyít.


Maximum nem szülök, nagy ügy, de az egészségem fontosabb, mint hogy lesz-e majd gyerek vagy sem.

2018. márc. 13. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
8%
A myoma nem válik rosszindulatúvá. Ha pedig nem lehet kivenni, milyen szövettanod lett ugyan "pocsék"? És mit jelent a "pocsék" szövettan? És mégis milyen gyógyszert akarnak rá adni? Egyáltalán mekkora myomád van, milyen panaszt okoz? Kicsit kusza a történet.
2018. márc. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Na meg hány éves vagy? Szültél-e már? Akarsz-e még gyereket?


Nem értem hogy vársz tanácsot, ha a sztori felét sem mondod el.

2018. márc. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

# 4/6 Időpont tegnap 10:38 Egy értelmes ember !


Én is így gondolom, így látom. Már akkor tudtam amikor kemo, onko, lehetőséggel álltak elő, hogy baromság az egész ahogy van. Nem állnék ilyen csehhül, hogy nincs honnan tp-re jönnöm, már rég a kés alá feküdtem volna, aztán dobják a szemétbe, kit érdekel :D

2018. márc. 14. 06:58
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk a myomából SOHA nem lesz rosszindulatú daganat, viszont ha túl nagy, vagy nem megfelelő helyen van, akkor meddőséghez vezethet.
2018. márc. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Könyörgöm, írd már le normálisan, hogy miről beszélsz. Mert te viszont így nem tűnsz túl értelmesnek.

Ha simán myomád van (legyen az akármekkora), nem fognak kemót meg egyéb onkológiai kezeléseket ajánlani, mert minden orvos tudja, hogy a myoma nem rosszindulatú.

Ha neked ilyenekről beszéltek, ráadásul azt írod, hogy "a szövettanod is pocsék", akkor gondolom nem myomád van.

Hajlandó lennél végre leírni a teljes történetet leletekkel együtt, vagy csak azért jöttél ide, hogy az egészségügyet szidd burkoltan?

2018. márc. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!