Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Néhány napja rövid időre...

Néhány napja rövid időre erősen beleszúr a fájdalom a végbelembe, belül. Mi lehet az, érdemes ezzel elmennem a háziorvoshoz?

Figyelt kérdés

Nem érzek semmi változást a székletben, nincsenek hasi fájdalmaim sem. Csak ez az erős szúrás nyugtalanít, mert annyira rossz és váratlanul tör elő. És bevallom félek, mert nem tudom hova kell és milyen vizsgálatok lehetnek.

Laborban voltam hipertónia miatt korábban, az rendben és az UH is. /38 év.


2013. aug. 4. 01:44
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Ettél nemrég halat?


Nekem egyszer beragadt egy szálka. Irány az ügyelet :)

2013. aug. 4. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Húú, hirtelen nem is tudom...nem ettem halat mostanában.

Porcogós húst ettem a napokban, az is lehet?

2013. aug. 4. 02:35
 3/5 anonim ***** válasza:

1-es voltam. Ezt így nem tudom, de mindenképp érdemes orvossal megnézetned - persze, kellemetlen - csak hogy kizárd.


Jobbulást!

2013. aug. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A végbél belső vénás hálózatában kialakuló úgynevezett belső aranyeres csomó tünete lehet ez.Ez nagyon sokáig teljesen tünetmentes, fájdalmat nem okoz. Aztán jön ez az időnkénti szúró fájdalom később pedig a vérzés. Proktológus vagy általános sebész foglalkozik ezzel a területtel. Szerintem menj el. Ez is ki tud vérezni /" eldurranhat"/, viszont jóval erősebben vérzik mint a külső aranyeres csomók.
2013. aug. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm 4#-es. Igazad lehet, mert most már emlékszem hogy tavaly volt egy erősebb vérzésem ami kb. csak egy napig tartott és ezért halogattam a dolgot. Akkor nem volt semmi fájdalom. Most pedig pont fordítva van és kicsit félek hogy ismét megtörténik és esetleg vérzés követi.

Azt hiszem mégis csak el kell mennem vele orvoshoz. Csak nem tudom, hogy szakrendelésre vagy háziorvoshoz kell forduljak először?

2013. aug. 5. 02:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!