Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Olyankor mi van ha nem viszlet...

Olyankor mi van ha nem viszlet a hüvelyem, csak darabos a folyásom?

Figyelt kérdés
Lassan másfél éve küszködöm hüvelygombával, orvosról orvosra járva. Eddig csak 1-2 hónapra múlt el, de most más. Nem viszket odalent és nem sok a folyás csak darabos. Nem akarok megint orvosról orvosra járni. Szerintetek mi lehet?

2018. márc. 17. 17:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Candida. Sajnos szemét egy betegség. Próbáld minimalizálni az étrendedben a szénhidrátokat. Hány éves vagy? Hormonrendszer rendben? Mert az is növeli a hajlamot.
2018. márc. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
21 éves vagyok. Fogalmam sincs hogy a hormonjaim hogy vannak. Szóval azt mondod hogy a szénhidráth az oka? Olvastam már róla meg hogy kevesebb cukrot egyen az ember meg ne szedjen fogamzásgátlót.. de akkor már az ember nem is tud rendes életet élni
2018. márc. 17. 18:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, kaptam kupot es mycosyst tablettát. El is múlt. Remelem örökre.
2018. márc. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Elmúlt már? Én is 21 vagyok és én is hónapok óta küszködök, jó lenne valakivel megvitatni, mi használ, mert már 3 orvosnál is voltam és sokmindent kipróbáltam.
2018. jún. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szedtek fogamzásgátló tablettat? En ket évig szedtem, sosem volt azelőtt huvelygombam, majd elkezdtem szedni, a 3. heten jelentkezett. Akkor naivan azt gondoltam, hogy minden nonek van egyszer legalabb az életében... Aztan hetente szenvedtem vele, kúpok, gyogyszerek, állandó nogyogyaszhoz jarkalas. Mindez ket evem at. Libidom kb a nullára csökkent. Amikor nem volt gombam, akkor se akartam szexelni, mert attol tartottam mikor jon ki ujra. Persze a nőgyógyász állította, hogy kizart h a tabletta, ennek ellenére felírt tobbszor is masikat, hogy Hatha... de mindig visszatért. Ugyhogy egyik nap elegem lett, Es ugy döntöttem ez az utolso level, amit vegig szedek.

Most mar tobb, mint ket eve nem szedem, azota egyszer sem volt! Ugyhogy soha tobbet ilyen mérget nem viszek be a szervezetembe!

2018. szept. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!