Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pár éves császáros anyukák!...

Pár éves császáros anyukák! Tapasztaltak-e hasonlót?

Figyelt kérdés

4 éve volt császarom. 3 évvel ezelőtt fogamzásgátlót kezdtem szedni amit múlt hónapban abbahagytam. Volt addig néhány hüvely/méh/petevezető gyulladásom.

Na most az a helyzet helyzet hogy megjött. De olyan fájdalmaim vannak mint friss császárosan. Úgy megyek, mint akkor, de csak wc használat után. 10 15 perc múlva enyhül. Volt valakinek hasonló?

Fel akartam keresni nőgyógyászt de így csúszik 1 hetet, mert sárga folyásom volt ami most viszket is...

Náthás vagyok a köhögés is kín.


Ķérlek válaszoljatok többen.

Köszönöm a válaszokat!


2018. márc. 17. 17:59
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Semmi összefüggés nincs a császárod és a tüneteid között. Van egy hüvelyi fertőzésed-gyulladásod, amiatt van az alhasi fájdalmad (magát a menstruációs fájdalmadat is ez erősítette fel, mert közben gyulladásod is van) és a sárga folyásod és a viszketésed is. Fordulj minél előbb orvoshoz, mert ezt kezelni kell. Sőt, én a helyedben még így is elmennék orvoshoz, hogy vérzel, mert ha ez felszálló fertőzés, akkor petefészek vagy méhgyulladásod is lehet. Szájon át szedhető gyógyszert tudnak felírni, nem csak kúpok léteznek fertőzésre.
2018. márc. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!