Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szedtem a barátcserje kapszulá...

Szedtem a barátcserje kapszulát kettö honapig mestruácios problémákra adig nem is volt gond két honap után két naponta kezdtem el szedni és megjöt a menstruáciom 17 napra enyire bekavart hogy ösze visza szedtem aba is hagytam röktön 51 éves vagyok?

Figyelt kérdés
2018. márc. 18. 16:35
 1/6 anonim ***** válasza:
mivel ez gyógynövény ez nem kavar be itt más a probléma
2018. márc. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én sem tartom valószínűnek, hogy ez lenne az ok.

Megjöhet hamarabb stressztől, megfázástól, megerőltetéstől stb. is.

Viszont ha ez nem egyedi eset, hanem már eleve azért kezdted szedni, mert ilyen rövid a ciklusod, akkor menj el nőgyógyászhoz.

Vagy akár a háziorvoshoz is. Nézzetek TSH-t, mert a pajzsmirigy alulműködése is okozhat ilyet.

2018. márc. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Van egy miomám az befojásolja
2018. márc. 19. 04:23
 4/6 A kérdező kommentje:
Tavaj elhuzodo vérzésel kezeltek ara akor kaptam norcolutot na akor rendbe jötem és meg álapitoták van egy miomám azota ilyen ösze visza van meg de nem sok
2018. márc. 19. 04:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Gondolom a klimax
2018. márc. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy ez az ok (ha csak nem lettél rá allergiás) menj el orvoshoz szerintem!
2018. ápr. 10. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!