Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » November 13-ra nem várom....

November 13-ra nem várom. Barátcserjét szedek, és palástfű teát iszok. Ovu tesztezek naponta. Vajon sikerülhet?

Figyelt kérdés

2014. okt. 28. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés komoly? Vagy igen, vagy nem. Vannak itt nagyon sokan, akik hónapok óta próbálkoznak és ennél többet is megtesznek. Lehet ezek nélkül is egyből sikerülne, ez majd kiderül, ha nem jön meg. Addig nem fogod tudni, esély van rá,meg arra is, hogy csak pár hónap-év múlva jön össze (kívánom, hogy ne így legyen). :) Ne izgulj rá ennyire.
2014. okt. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy milyen nehéz dolog ez.Mi is hat évig próbálkoztunk hiába,mire második lombik beültetésből született a kisfiam.Másfél évvel később (barátcserjét szedtem és palástfű teát ittam)ismét teherbe estem,amiből született egy kislányom.Tavaly novemberben ismét elkezdtem a barátcserjét szedni,mert addig nem sikerült a baba.Januárban teherbe estem,de sajnos februárban elvesztettük mindkét babát.Kiderült egyik méhen kívül van,így megműtöttek,és eltávolították a bal petevezetőmet.Sajnos azóta sem sikerült a baba.Nagyon szeretnék bízni benne hogy még egyszer az életben átélhetem a szülés csodáját.Ezért is a kérdés.Én már nem nagyon hiszem el hogy valaha is sikerülhet még.Másnak ez olyan könnyen megy.Azért ha van valaki aki november elejére nem várja,izgulhatunk együtt.
2014. okt. 29. 13:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nekem ez most zavaros :) Bocsi, lehet csak nekem van már nagyon este. Azt írtad, megszületett a kisfiad....aztán meg hogy szeretnéd egyszer az életben átélni a szülés csodáját. Most akkor nem értem, bocsi. Én amúgy nov elejére nem várom, olyan 1-2 re.
2014. okt. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy írtam,hogy "még egyszer átélni". Tudom hogy sokan szeretnének babát,és nem jön össze.Igen, nekem van már két gyönyörű gyerekem.Sok évnyi szenvedés után jutottam idáig.De azért még vágyhatok egy harmadikra?! Bár anno az orvos is megkérdezte,mért örülök annyira a terhességemnek ha már van egy gyerekem.Szedem iszom a gyógynövényeket,szépen alakul az ovum.Most már csak azt lenne jó tudni,melyik oldalon érik a petesejtem.Nagyon remélem ebben a hónapban összejön a baba.Tudom hogy csak akkor lesz teljes a családunk,ha megérkezik az ötödik tagja is.
2014. okt. 30. 13:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Tényleg, most látom mit írtál. Persze, hogy vágyhatsz még egy babára, nem megbántásképp írtam, bocsi ha így jött le. :)
2014. okt. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Semmi baj.Neked van már gyereked?
2014. okt. 31. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!