Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pattanásszerű kiütések a nemi...

Pattanásszerű kiütések a nemi szervemen mitől lehetnek?

Figyelt kérdés
Hétfőn voltam nőgyógyásznál, még sose volt ilyen problémám ezelőtt. Rutinvizsgálatra mentem. Kedden elkezdtem kicsit viszketni és égett is néha a hüvelyem mellett a bőr. Aztán szerdán azt hiszem 4 kis vörös pattanásszerűség jelent meg, azóta viszket és fáj. Ami kicsit előbbre van 2 azok már úgyahogy visszahúzódtak, de amik közvetenül a hüvelyemnél vannak, azok ilyen fehéresek lettek, vagyis a tetejük. Soha nem volt még ilyenem. Nőgyógyász írt fel hüvelytablettát Gynoflort, hétfőn alkalmaztam először, kedden kezdődött ez az egész. Lehet a tablettától? Párommal már jó ideje szeretkezünk, mindig óvszerrel, szóval ilyesmi nem lehet, nem?
2018. márc. 18. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Gondolom borotválkoztál és sima szőrtüszőgyulladásod van.
2018. márc. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A hüvelyem bejáratánál ott közvetlenül nincs szőr, így ott nem is borotválom, valamint evek óta borotválom magam, de még sose volt ilyen, így ezt annyira nem tartom valószínűnek. Azért köszönöm a választ. Most kamillázom, remélem az segít és hamar elmúlik nyomtalanul. Rég voltam ilyen ideges és feszült
2018. márc. 18. 20:51
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor még herpesz lehet. Ha hólyagként kezdődik, akkor esélyes.
2018. márc. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak én azt nem tudom, hol kaphattam el. Páromnak nincs herpesze, és ő az első nekem, senki mással nem volt még szexuális kapcsolatom, ráadásul vele is csak óvszerben. Mit tudok vele tenni, hogy mihamarabb gyógyuljon? Tegnapi kamillázás óta a pisilés is eszméletlenül csíp, ráadásul a hüvelyem bejárata is elkezdett fájni, szúrni ha hozzá érek. Nagyon félek ettől az egésztől, és tehetetlennek érzem magam
2018. márc. 19. 06:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a nőgyógyásznál szedhettél össze valamit.
2018. márc. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Erre is gondoltam (meg arra, hogy talán a hüvelytabletta hozta ki nálam esetleg, 3 után abba is hagytam, féltem hátha az okozta), de országosan elismert szülész nőgyógyászról van szó, akihez konkrétan 3 órával előbb meg kell érkezni, és még így se te leszel az első érkező, annyira keresett. Szóval én azért bízom benne ilyen téren, nem lenne ilyen keresett, elismert ha betegségek terjednének nála szerintem. Arra gondoltam, hogy esetleg a gyógyszer egy összetevője válthatta ki nálam, esetleg lappangott bennem (ha herpesz), és a tabletta hozta ki
2018. márc. 19. 08:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Menj vissza másik orvoshoz.
2018. márc. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azóta már kiderült a probléma, allergia a gyógyszer egyik összetevőjére. Már gyógyulgatok, de ilyen felesleges dolgokra többé gyógyszert nem használok, tanultam a leckéből. Alapvetően is allergiás típus vagyok. Lassacskán eltűnik a legutolsó kiütés is, addig meg antihisztaminozok :)
2018. márc. 22. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!